Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Ostatki w Browarze, a w nich koncert zespołu ŁOBUZY

Formacja zadebiutowała singlem pt. ''Ona czuje we mnie piniądz''. Utwór spotkał się z natychmiastowym zainteresowaniem publiczności zyskując miano przeboju.

2015 roku singel uzyskał w Polsce status złotej płyty sprzedając się w nakładzie 10 tys. kopii, rok później został wyróżniony diamentową płytą znalazłszy 100 tys. nabywców w Polsce.
 

MEGA DANCE PARTY! To będzie zdecydowanie najbardziej roztańczona ostatkowa impreza na Śląsku Cieszyńskim! W piątek 9 lutego o godz. 20.00 na Scenie COK w Browarze zagra dla Was na żywo zespół ŁOBUZY! Discomił (anielski śpiew), Dj Yolo A.K.A "Keith RIchards" (gitara z piekła) i Jabba Drummer (perkusja z lombardu) wstrząsną sceną Cieszyńskiego Browaru ;-) A po koncercie - tańce do białego rana z DJami.

Bilety dostępne w biurze podawczym Urzędu Miasta, gdzie mieści się tymczasowy sekretariat COK lub przed koncertem w Browarze.

UWAGA KONKURS!

Mamy dla Was dwie pojedyncze wejściówki na Ostatki w Browarze, a w nich koncert zespołu Łobuzy I i Mega Dance Party!. Wygrają je te osoby, które wymyślą przykładowy tytuł nowego utworu zespoły Łobuzy. Wybierzemy najciekawszą odpowiedź. Konkurs trwa do 08 lutego 2018r. włącznie. Propozycje prosimy wysłać na adres redakcja@ox.pl (koniecznie z adresu zarejestrowanego na portalu OX.PL). W e-mailu prosimy o wpisanie imienia i nazwiska oraz nr telefonu.

(red)
 

źródło: OX.PL
dodał: ES

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2018-02-06 12:40:01
alouette: Szkoda Browaru na taki szajs.....
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: