Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Piotr Nalepa z projektem Breakout Tour wystapi w Ustroniu

Koncert Piotr Nalepa Breakout Tour czyli koncert poświęcony pamięci Miry Kubasińskiej i Tadeusza Nalepy już 5 marca (czwartek) wystąpi w Ustroniu! Podczas koncertu będzie można usłyszeć legendarne rockandrollowe, bluesowe i bluesrockowe piosenki jak ''Kiedy byłem małym chłopcem'', ''Gdybyś kochał hej'' czy ''Na drugim brzegu tęczy''. Koncert jest charytatywny , pieniądze z biletów-cegiełek zostaną przekazane na rzecz Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom i Rodzinie ''Można Inaczej''.

Projekt Breakout Tour jest koncertową kontynuacją imprezy pod nazwą „Breakout Festiwal”, którego pierwsza edycja odbyła się w 2008r w Rzeszowie. Festiwal i trasa koncertowa poświęcone są pamięci Miry Kubasińskiej i Tadeusza Nalepy. Prócz Piotra Nalepy na scenie wystąpi również zespół NIE-BO. Usłyszymy najlepsze piosenki Miry Kubasińskiej i Tadeusza Nalepy.

- Można będzie wysłuchać między innymi: „Modlitwy”, „Kiedy byłem małym chłopcem”, „Na drugim brzegu tęczy”, „Gdybyś kochał hej”, „Poszłabym za tobą”, a także nowych wersji „Do kogo idziesz” i „Chciałabym być słońcem”. Serdecznie Zapraszamy na ten wyjątkowy koncert – zachęca Monika Zawada ze Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom i Rodzinie „Można Inaczej”.

BREAKOUT TOUR
MDK "Prażakówka"
5 marca 2015, godz. 17:00,
cegiełki o wartości 25 zł
BILETY można zakupić w: MDK Prażakówka, Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Rodzinie "Można Inaczej", Informacja Turystyczna na Rynku.

Posłuchaj:


Uwaga konkurs!

Dla trzech pierwszych osób, które odpowiedzą poprawnie (pod tym artykułem) na pytanie „W którym roku i gdzie rozpoczął swoją działalność/został założony zespół Breakout?” mamy trzy podwójne bilety na koncert Breakout Tour w Ustroniu.

Konkurs zakończony!

Najszybciej poprawnie zamieścili: anna1992, LordVader i irc123. Gratulujemy!. Zwycięzców prosimy o przesłanie do piątku 27 lutego br. imienia i nazwiska na adres konkurs@ox.pl. W tytule wiadomości prosze wpisać "Breakout". Po przesłaniu danych bilety można będzie odebrać od poniedziałku (2 marca br.) w siedzibie Stowarzyszenia Można Inaczej (Rynek 4/5, w godz. 8:00-16:00) lub przed koncertem w MDK Prażakówka.

vdka

źródło: OX.PL/mat.pras.
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: