Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Pod Tułem: konkurs zakończony

Uczta po rycersku, przyjęcie dla dzieci, romantyczne zaręczyny, impreza w myśliwskich klimatach, a nawet sabat czarownic i strzyg - to wszystko działo się w Restauracji Pod Tułem... przynajmniej w Waszej wyobraźni. Dostaliśmy wiele urozmaiconych tekstów - pora wyłonić 10 szczęśliwców, którzy otrzymają podwójne zaproszenie na wyśmienitą kolację.

Pod Tułem kiedyś kojarzyło się głównie ze schroniskiem turystycznym dla wędrujących na Czantorię. Dziś jest to profesjonalny lokal, w którym mieszkańcy i przyjezdni bawią się na weselach, urodzinach, imieninach, komersach itd. Konkurs, który Restauracja Pod Tułem zorganizowała z okazji otwarcia nowej sali z tarasem widokowym, cieszył się Waszym dużym zainteresowaniem. Wybór nie był łatwy, gdyż pomysły były naprawdę ciekawe i kreatywne.  

W końcu jednak organizatorom konkursu udało się wybrać zwycięzców. Spośród wszystkich nadesłanych odpowiedzi najlepsze okazały się opisy Użytkowników: traf, allebob, Rydz, WOJD69, AKO63, manius1511, desert, Skorpion3112, WAWBRA, Morenica.

Gratulujemy! Zwycięzcy zostaną powiadomieni telefonicznie o szczegółach realizacji nagrody.

(red.)

źródło: OX.PL
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować: