Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Pokaż jak się chłodzisz - konkurs przedłużony!

Konkurs ''Instal-Centrum chłodzi Cieszyn'' został przedłużony - zgłoszenia w postaci zdjęć przesyłać można do niedzieli, 26 lipca br. włącznie. W kolejnym etapie konkursu głosować będzie można wyłącznie na zdjęcia przesłane do tego terminu. Sięgnij po jedną z wartościowych nagród - między innymi klimatyzator i romantyczny wyjazd dla dwojga.

„Instal-Centrum chłodzi Cieszyn” to konkurs, którego nazwa jest adekwatna do nagród. Nagrodą główną jest klimatyzator o wartości 3 500 zł, który przyda się podczas tegorocznych lipcowych i sierpniowych upałów. 

Konkurs organizowany jest już po raz drugi – w minionym roku spotkał się z olbrzymim zainteresowaniem, a nagrody otrzymały aż 32 osoby. Zadanie konkursowe polega na zrobieniu zdjęcia, przedstawiającego pomysł na chłodzienie się. 

Przypominamy, że w tym roku formuła konkursu uległa zmianie i konkurs dzieli się na etapy. Pierwszy etap, czyli rejestracja uczestników trwa do niedzieli. Od poniedziałku, 27 lipca uruchomiony zostanie system głosowania. Głosować będzie można jedynie na zgłoszenia przesłane do 26 lipca, dlatego jeśli chcesz przesłać zdjęcie – nie zwlekaj, ale wypełnij formularza na tej stronie konkursowej. Uwaga - po 26 lipca przesłanie zgłoszenia będzie niemożliwe! 

Spośród wszystkich nadesłanych do konkursu zgłoszeń, Komisja Konkursowa wybierze 20 najlepszych zdjęć. Następnego dnia, tj. 27 lipca br. na Stronie Konkursowej zostanie uruchomione głosowanie. Swój głos na jedno z dwudziestu wytypowanych zdjęć, będzie mógł oddać każdy internauta – wystarczy podać swój adres e-mail. Głosowanie na stronie internetowej potrwa do 11 sierpnia włącznie.  Lista laureatów zostanie ogłoszona 13 sierpnia br. na Stronie Konkursowej, a także na Portalu OX. 

Nagrodą główną w konkursie jest klimatyzator LG Basic E12EL 3,5kW, który schładza pomieszczenia do żądanej temperatury w bardzo krótkim czasie i utrzymuje ją na stałym poziomie, cechuje się wysoką klasą energetyczną, cichą pracą oraz eleganckim wyglądem. Na wszystkie urządzenia LG Electronics Polska Sp. z o.o. udziela gwarancji na okres 36 miesięcy (3 lata).

Instal-Centrum to firma specjalizująca się w sprzedaży i montażu systemów grzewczych i sanitarnych znanych i cenionych marek, między innymi: Viessmann, LG, Beam, Pro-Vent, Viadrus, Rehau, Purmo, Radson, Makroterm, Cersanit i wiele innych. Firma z Cieszyna ponadto, zajmuje się projektowaniem instalacji grzewczych i sanitarnych. Instal-Centrum istnieje na rynku od 1998 roku. Od tego czasu zrealizowała setki inwestycji: instalacji kolektorów słonecznych, instalacji centralnego odkurzania, ogrzewania podłogowego i ściennego, instalacji wodno-kanalizacyjnych, kotłowni gazowych, olejowych, kominków z płaszczem wodnym, systemów solarnych, instalacji centralnego ogrzewania, instalacji gazowych i wiele innych.

 

UWAGA - KONKURS PRZEDŁUŻONY - ZGŁOSZENIA DO 26 LIPCA!

Pokaż nam, jak się chłodzisz i wygraj nagrody:

Miejsce I: klImatyzator LG Basic E12EL 3,5kW

Miejsce II: 1 x weekendowy pobyt dla dwóch osób z wyżywieniem w Hotel & Spa Bachledówka na Podhalu

Miejsca III-XII: czapka i parasol

Chcesz wygrać? Prześlij zdjęcie, na którym pokazujesz, jak się chłodzisz.

Na zgłoszenia czekamy do 26 lipca 2015 roku włącznie.

artykuł sponsorowany

źródło: ox.pl
dodał:
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: