Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Pomysł na szkolną wycieczkę

Stanąć oko w oko z piranią ? to możliwe! Tak, jak to, że wykorzystując jeden dzień urlopu zobaczymy perełki światowej architektury i przeniesiemy się do epoki dinozaurów. Niemożliwe staje się możliwe w Dream Parku w Ochabach!

 

Któż nie chciałby zwiedzić całego świata... Zobaczyć prawie wszystkie perełki światowej architektury w jeden dzień… Wybrać się w nieznany świat dinozaurów... Poznać okazy mieszkające na Ziemi i w wodzie przed tysiącami lat. A potem wybrać się w podwodną, egzotyczną podróż… Nie umiesz pływać? Bez obaw. Wszystko zwiedzisz bez zanurzania w wodzie. Takie atrakcje i wiele, wiele innych proponuje Dream Park w Ochabach!

Absolutnym hitem jest stała wystawa akwarystyczna, którą od 27 kwietnia będzie można zobaczyć w Dream Parku. Na żywo będzie można stanąć oko w oko z piranią, frontosą, płaszczką słodkowodną, czy niszczuką krokodylą.

Podziwiać można prawie setkę niezwykłych okazów ryb tropikalnych pochodzących z Ameryki, Azji, Australii i Afryki.

W Dream Parku najsłynniejsze budowle świata są na wyciągnięcie ręki. Groźny egipski Sfinks, tuż obok Statua Wolności i Wieża Eiffla! To wszystko w jednym miejscu w parku rozrywki w Ochabach!

Ponadto na żądnych wrażeń czeka jedyne na świecie Oceanarium Prehistoryczne, dające możliwość poznania świata podwodnych gadów żyjących miliony lat temu. Wyprawa między zaułkami podwodnych otchłani pełna jest niesamowitych wrażeń, które na długo pozostaną w pamięci.

Na młodszych i starszych czeka kino 6D, park linowy, kula sferyczna czy namiot małego odkrywcy i ogromny plac zabaw! Dream Park to idealne miejsce na szkolną wycieczkę! Zabierz swoją klasę i zwiedźcie Dream Park w Ochabach! Atrakcyjne ceny czekają na szkolne wycieczki i wyjazdy zorganizowane!

 

UWAGA KONKURS! DLA 4 OSÓB PRZYGOTOWALIŚMY  ZAPROSZENIA DO PARKU ROZRYWKI W OCHABACH! JAK JE ZDOBYĆ? PRZYŚLIJCIE ODPOWIEDŹ NA PYTANIE: Jaką powierzchnię zajmuje labirynt z kukurydzy, który jest jedną z atrakcji Parku?

DLA NAJSZYBSZYCH PRZYGOTOWALIŚMY ZAPROSZENIA DO DREAM PARKU. ODPOWIEDZI NALEŻY NADYŁAĆ NA ADRES: dream-park@ox.pl. W mailu należy podać imię, nazwisko oraz portalowy nick. PODPOWIEDZI SZUKAJ NA www.dream-park.pl

źródło: OX.PL
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: