Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Popluskaj się w aquaparku. Urodzinowy konkurs OX.PL nr 8

To już ósmy konkurs dla naszych Czytelników. Tym razem do wygrania 5 zaproszeń do aquaparku do Hotelu&SPA Kocierz, jedynym tego typu miejscu w Europie Środkowo-Wschodniej.

W takim aquaparku jeszcze się nie bawiliście - Aquapark w Hotel & SPA Kocierz w Andrychowie (około 35 km z Bielska-Białej) to pierwszy i jedyny tego typu staw pływacki w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej, który wykonany został na tak dużej wysokości (750m n.p.m.), przy użyciu najnowocześniejszych, ekologicznych technologii. Woda w Kocierzu oczyszczana jest biologicznie, baz chloru i ozonu! Na Aquapark Kocierz składa się główny basen do kąpieli oraz pływania z brodzikiem.
 

Urodzinowy Konkurs OX.PL nr 8

Uwaga! Kolejny konkurs z cyklu urodzinowych konkursów z okazji 10. urodzin OX.PL! Do rozdania mamy aż 500 nagród, których łączna wartość przekroczyła już 10 tys. zł! Z okazji naszego jubileuszu nie tylko wręczamy nagrody, ale zapraszamy Was wszystkich na urodzinową imprezę 27 lipca na skoczowskim Rynku. Zobacz , jakie atrakcje zaplanowaliśmy i dołącz TUTAJ

W kolejnym Urodzinowym Konkursie OX.PL mamy dla Was 5 bonów jednoosobowych na aquapark w Hotelu&SPA KOCIERZ w Andrychowie! Aby zdobyć jeden z nich, w komentarzach do niniejszego artykułu, napiszcie: Jakie 3 atrakcje oprócz aquaparku można znaleźć w Hotel&SPA Kocierz? Uwaga - atrakcje nie mogą się powtarzać (nie można wymieniać atrakcji, które już ktoś wymienił).

Bony wygrywa 5 pierwszych osób, które poprawnie wykonają zadanie. Odpowiedzi prosimy zamieszczać pod tym artykułem.

Jeden użytkownik może odpowiadać tylko raz!

Konkurs zakończony!

Najszybciej niepowtarzające się odpowiedzi zamieścili:

jaga30

kasiekkul

biegaczka90

biegacz89

szafa153

Uwaga! Wszystkich zwycięzców obowiązkowo prosimy o przesłanie: imienia, nazwiska i loginu na adres e-mail: konkurs@ox.pl do 20 lipca br. (piątek) włącznie. W tytule wiadomości należy podać dopisek: "Aquapark Kocierz". Wiadomość prosimy przesłać z adresu, na który zarejestrowane jest konto na Portalu OX.PL.

Bilet można odebrać wyłącznie podczas imprezy "10. Urodziny OX.PL - świętujemy z Przyjaciółmi" 27 lipca na Rynku w Skoczowie w godzinach od 15.00 do 19.00 w namiocie Redakcji OX.PL. Odbiór nagrody za okazaniem dokumentu tożsamości.


(red.)

źródło: OX.PL
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować: