Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Posłuchaj Janerki, ofiaruj słonce!

Lubicie Lecha Janerkę? 3 grudnia br. będziecie mogli posłuchać artysty na żywo w Ustroniu i dodatkowo wesprzeć zimowy wypoczynek dzieci.

Tradycja koncertów charytatywnych organizowanych przez Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Rodzinie "Można inaczej" w Ustroniu sięga już czterech lat. W Ustroniu na rzecz dzieci wystąpili już: Edward Simoni, Czesław Mozil i Gabi Kulka. W tym roku szczytny cel wsparty zostanie dwoma koncertami - 3 grudnia zaśpiewa Lech Janerka z zespołem, a tydzień później, 10 grudnia, Zespół Universe:  - Już po raz  czwarty mamy zaszczyt Państwa zaprosić na koncert charytatywny z cyklu „ Ofiaruj dzieciom słońce” - zapraszają Organizatorzy.

Warto wybrać się w grudniową sobotę i pomóc dzieciom:  - Całkowity dochód z biletów zostanie przeznaczony na organizację wypoczynku zimowego i letniego dla dzieci uczęszczających do Ośrodka „Można Inaczej” - informują Organizatorzy.

Bilety w cenie 30 zł można kupić w siedzibie Stowarzyszenia Można Inaczej  (ul. Rynek 4- półpiętro) lub w MDK „Prażakówka” w Ustroniu ul. Daszyńskiego 28.

 Koncert Lecha Janerki
3 grudnia 2011, godz. 18:00
MDK „Prażakówka”.

Universe
10 grudnia 2011, godz. 18.:00

Bilety na każdy z koncertów można zakupić za 30 złotych, a całość dochodów z koncertów zostanie przekazana na cele charytatywne. Bilety do nabycia w siedzibie Stowarzyszenia Można Inaczej  (ul. Rynek 4- półpiętro).

Sponsorami tegorocznych koncertów są: Inż-bud, Kubala, Karol Grelowski, Firma Wilczek, Gastromix, Ziemowit, Zameczek, Max Pakuła, Restauracja Allo-Allo, Restauracja  Angels, Karczma Wrzos, Karczma Góralska, Karczma Dwór Skibówki, Eurodruk, Niko i Starostwo Powiatowe w Cieszynie. Patronat nad koncertem objął Burmistrz Miasta Ustroń.

Lech Janerka jest muzykiem rockowym, kompozytorem, autorem tekstów. W 1979 roku założył zespół Klaus Mitffoch, w jego składzie wydał jedną płytę, która stała się bardzo popularna.. W 1986 roku odszedł z zespołu i wydał własną płytę "Historia Podwodna". W 2002 roku powstała kolejna płyta "Fiu Fiu", za którą przyznano mu dwa Fryderyki. W 2005 roku otrzymał Superjedynkę za płytę "Plagiaty", a piosenki "Rower" i "Ramydada" dotarły do czołowych miejsc polskich list przebojów. Za "Rower" otrzymał kolejnego Fryderyka (a także Fryderyki w kategorii płyta alternatywna i kompozytor roku). Jest odznaczony Krzyżem Oficerskim Orderu odrodzenia Polski.

Portal OX.PL jest jednym z patronów medialnych wydarzenia.

Posłuchaj piosenki Lecha Janerki "Rower"Konkurs!
Mamy dla Was jedno podwójne zaproszenie na koncert Lecha Janerki przekazane przez Organizatora. Aby je zdobyć, wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Która piosenka Lecha Janerki najbardziej Ci się podoba i dlaczego?

Osoba, która zamieści najciekawszą wypowiedź, otrzyma zaproszenie. Odpowiedzi prosimy zamieszczać pod ta wiadomością.

Uwaga! Czas konkursu przedłużony!!!
Na odpowiedzi czekamy do 28 listopada 2011 do godz.15.00. Zwycięzcę o wygranej i o sposobie odbioru zaproszenia poinformujemy pod ta wiadomością oraz mailowo.

Konkurs zakonczony!

Podwójne zaproszenie na koncert Lecha Janerki wędruje do Użytkownika: cyrkiel.  Prosimy zwycięzcę o przesłanie imienia i nazwiska wraz z numerem telefonu na redakcja@ox.

źródło: OX.pl
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: