Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Poznaj Majkę i Kraków

„Majka w Krakowie. Przewodnik po serialu i mieście” – jest nagrodą w naszym konkursie książkowym.

Serial „Majka” cieszy się ogromną popularnością. Ta opowieść o miłości w magicznym Krakowie w tle – zaskarbiła sobie serca widzów. Nakładem wydawnictwa W.A.B. ukazała się książka, które – z pewnością – będzie gratką dla wszystkich, którzy oglądają „Majkę”.

„Majka w Krakowie. Przewodnik po serialu i mieście” autorstwa Magdaleny Moskal i Małgorzaty Olszewskiej składa się z dwóch części. W pierwszej – którą napisała dziennikarka Małgorzata Olszewska – mamy okazję poznać kulisy serialu. Przeczytamy w niej wywiady z najważniejszymi twórcami „Majki” oraz często nieznane fakty z życia serialu i jego twórców.

Część druga – autorstwa redaktorki Magdaleny Moskal, której blog „Nie lekceważ gospodyni domowej” znaleźć można pod adresem; http://notatkimlodejmatki.blox.pl - to pasjonujący przewodnik po dzisiejszym Krakowie. Nowoczesnym, modnym, pasjonującym, inspirującym – z dala od Sukiennic, Wawelu i „Piwnicy pod Baranami”. Osobiście chciałbym zwiedzieć Kraków z przewodnikiem tej autorki.

Mamy dla Was jeden egzemplarz tej książki. Wystarczy, że w komentarzach pod tą wiadomością napiszecie dlaczego Kraków jest piękniejszy od Warszawy (jeśli jest). Na Wasze wpisy czekamy do czwartku, 7 października, do godziny 12:00. Najciekawszy nagrodzimy opisywaną książką.

(łg)

Magdalena Moskal, Małgorzata Olszewska, "Majka w Krakowie. Przewodnik po serialu i mieście", W.A.B., Warszawa 2010, cena 39,90 zł.

źródło: OX.pl
dodał: ŁG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: