Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Przejdą 517 km- III Rajd GSB

Ponad tydzień temu (7.09) rozpoczął się III Rajd Głównym Szlakiem Beskidzkim (GSB), którego celem jest zebranie funduszy na rzecz Śląskiego Hospicjum dla Dzieci. Górscy zapaleńcy z powiatu Cieszyna i Pszczyny przejdą od Wołosatego do Ustronia, aby tam zakończyć swoją wędrówkę 27.09, kiedy to rozpocznie się Piknik Finałowy imprezy. Wystąpi m.in. Sebastian Riedel z zespołem Cree.

Pomysł na wędrówkę GSB zrodził się w 2013 roku, kiedy to grupa kilku osób przy wsparciu starosty i burmistrza pszczyńskiego postanowiła zorganizować pieszą wędrówkę na rzecz Stowarzyszenia „Kulejące Anioły”. Celem było przejście całego szlaku z Wołosatego do Ustronia – 517 km, to jest 20 dni wędrówki górami. Drugim celem tej wędrówki była zbiórka pieniędzy na budowę domu w Piasku dla podopiecznych Stowarzyszenia. Cała wyprawa się udała, dlatego w 2014 roku postanowiono po raz drugi zorganizować rajd, dzieląc cały szlak na 4 sztafety, poszczególne osoby pokonują kolejne odcinki. Cel wyprawy był taki sam jak poprzednio.

W tym roku rajd obywa się na rzecz Śląskiego Hospicjum dla Dzieci, a już 27.09 na zakończenie III Rajdu GSB w ustrońskim amfiteatrze zagra Sebastian Riedel& Cree, bluesowy zespół założony m.in. z inicjatywy Sebastiana Riedla, syna znanego muzyka zespołu Dżem. Drugim zespołem, który pojawi się na Finałowym Pikniku będzie Raspberry Hills, grający mieszankę bluesa, rock, funk, psychodela. Bilety na piknik w cenie 25 zł. Cały dochód ze sprzedaży przeznaczony będzie na działalność hospicjum.

Każdy może wspomóc akcję, dołączając się do grupy na kilka dni na poszczególnych odcinkach w trakcie rajdu. Każdy z was może wpłacić także kwotę 5 zł, 10 zł lub więcej na konto bankowe : Bank Millennium 42 1160 2202 0000 0001 6830 0965 z dopiskiem "gsb dla hospicjum"


UWAGA KONKURS!!


Mamy dla Was do wygrania dwie podwójne wejściówki na Piknik Finałowy i 2 koszulki, dołączone do biletów. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: W którym roku powstał zespół Cree? Odpowiedzi prosimy przesyłać na adres konkurs@ox.pl, podając imię, nazwisko, nick z portalu i numer telefonu. Bilety i koszulki do odbioru w kasie przed rozpoczęciem imprezy.

 

KONKURS ZAKOŃCZONY!

Najszybciej pełną odpowiedź wraz z wymagannymi danymi nadesłali Użytkownicy:

ada1235 i Zyjon. Gratulujemy! Otrzymujecie po podwójnej wejściówce oraz koszulce. Nagrody i bilety do odebrania w kasie przed rozpoczęciem imprezy.

red.

źródło: OX.PL/mat.pras.
dodał: MP

Komentarze

3
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2015-09-20 14:09:00
as355: adres konkurs@ox.pl, podając imię, nazwisko, nick z portalu i numer telefonu. nr konta, opcje polityczne i skłonności seksualne .
2015-09-20 14:10:52
as355: Zespół powstał w 1993 roku w Tychach z inicjatywy trzech niespełna 16-letnich
2015-09-23 12:14:48
malamiko123: Witam,<br />W zasadach konkursu nie pisze nigdzie ze wygrywają osoby które najszybciej przysla odp.<br />Powinien być inny sposób rozstrzygniecia konkursu np. losowanie z nadesłanych odpowiedzi<br />
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: