Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Przemyk zaśpiewa dla dzieci

Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Rodzinie ''Można Inaczej'' zaprasza na VII koncert charytatywny z cyklu ''Ofiaruj Dzieciom Słońce''. W tym roku, na scenie ustrońskiej Prażakówki zagości artystka znana z przebojów takich, jak ''Babę zesłał bóg'', ''Protest Dance'' czy ''Kochaj mnie jak wariat''.

Już 20 września o godz 19 w MDK "Prażakówka" w Ustroniu odbędzie się VII koncert charytatywny z cyklu "Ofiaruj Dzieciom Słońce". Tego roku na scenie zagości wspaniała Artystka o wielkim sercu RENATA PRZEMYK. Organizatorem koncertu jest Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom I Rodzinie "Można Inaczej "w Ustroniu.

Wstęp na koncert umożliwia nabycie cegiełki o wartości 30 zł. Cegiełki do nabycia w Stowarzyszeniu Pomocy Dzieciom i Rodzinie "Można Inaczej" Ustroń ul. Rynek 4 lub w MDK"Prażakówka"ul. Daszyńskiego 28 Ustroń.

RENATA PRZEMYK AKUSTIK TRIO
20 września  (piątek) 19:00
MDK "Prażakówka" w Ustroniu
wstęp 30 zł

Posłuchaj piosenki Renaty Przemyk "Jakby nie miało być"


Uwaga konkurs!

Mamy dla Ciebie bilet na koncert Renaty Przemyk. Aby go zdobyć, należy napisać na adres konkurs@ox.pl: Którą piosenkę Renaty Przemyk lubisz najbardziej? Odpowiedź uzasadnij. Wygrywa najciekawsza odpowiedź. W mailu koniecznie podaj swoje imię, nazwisko oraz login na portalu, w tytule wiadomości wpis "Renata Przemyk". Konkurs trwa do 16.09.2013, rozwiązanie 17.09.13 w tej wiadomości.

Konkurs zakończony!

Dziękujemy za wszystkie wasze odpowiedzi. Postanowiliśmy wybrać użytkowniczkę "ble12345" - ona otrzymuje bilet na koncert (bilet do odbioru w kasie przed koncertem, proszę zebrać ze sobą jakiś dokument tożsamości).

Gratulujemy i zachęcamy zwyciężczynię oraz wszystkich uczestników konkursu do zabrania na koncert znajomych - im więcej wykupionych biletów, tym większa pomoc dla dzieci.

źródło: OX.PL/mat.pras.
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować: