Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Redakcja zaprasza

Grają intrygujący, świeży rock, z domieszką rock?n?rolla, punk rocka i muzyki lat 60. Zespół Redakcja zaprasza jutro (29.10.11) na koncert do Czeskiego Cieszyna.

Znany w regionie i poza nim zespół w lutym 2011 wydał premierowy album, także w lutym do rozgłośni trafił pierwszy singiel zespołu "Dziś umarłem na ulicy". Muzycy promują płytę, grają intensywnie. Najbliższy koncert zespołu odbędzie się już jutro 29.10.11 w czeskocieszyńskim Cafe&Club Dziupla, Strzelnicza 28.

Redakcja powstała z inicjatywy gitarzysty i tekściarza Darka Duszy. To legendarna postać polskiej muzyki punkowej i niezależnej (grał m.in. w Śmierci Klinicznej, Absurdzie czy DiM, autor tekstów zespołu Dźem "Malowany ptak", "Zapal świeczkę", od lat współpracuje również z Irkiem Dudkiem). Do grania w Redakcji Darek zaprosił wokalistę Adama Antosiewicza (ex- El Seccatore, Trzy Kluski Śląskie). Do zespołu dołączył Bartek Stuchlik (gra na kontrabasie w Shakin` Dudi) i Łukasz Walczak ( znany z wielu, głównie jazzowych składów). 

Koncert "Redakcja"
Cafe&Club Dziupla,
Strzelnicza 28
29.10.11, godz. 20.00
Bilety: 12 zł

Uwaga konkurs!
Wspólnie z zespołem "Redakcja" przygotowaliśmy dla Was dwa podwójne zaproszenia na koncert Redakcji w Czeskim Cieszynie. Aby je zdobyć, wystarczy jak najszybciej poprawnie odpowiedzieć na pytanie: Gdzie odbędzie się kolejny koncert zespołu Redakcja?... Podpowiedzi szukajcie na oficjalnej stronie Zespołu na Myspace .

Dwie najszybsze osoby otrzymują zaproszenia. Odpowiedzi wraz z imieniem i nazwiskiem oraz numerem telefonu prosimy przesyłać na adres redakcja@ox.pl Wiadomość musi pochodzić z adresu mailowego, na które zarejestrowane jest konto na Portalu OX.PL.

Na odpowiedzi czekamy do godz.18.00 dziś, tj. 28 października 2011. Zwycięzcy o wygranej zostaną powiadomieni telefonicznie.

 

Konkurs zakonczony!

Bilety otrzymuje Użytkownik orisek.  Gratulujemy!

źródło: OX.pl
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: