Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Reggae w Ustroniu! Mamy bilety na Mini Reggae Fest

W pierwszą sobotę lipca, tj. 4.07 w ustrońskich amfiteatrze o godzinie 17.30 odbędzie się IX edycja Mini Reggae Fest. Zagrają m.in. Vavamuffin i Junior Stress & Sun El Band.

Mini Reggae Fest odbędzie się już po raz dziewiąty. Przypomnijmy, że to cykliczna impreza o charakterze reggae/ragga/dancehall oraz hip-hop. Jak co roku koncerty będą odbywać się pod zadaszonym amfiteatrem w Ustroniu. Wystąpią: Vavamuffin, warszawski zespół, grający muzykę reggae i ragga, a także Junior Stress & Sun El Band, pochodzący z Lublina Junior Stress wraz z Sun El Band koncertują razem od jakiegoś czasu i nagrywają drugą płytę.

Nie zabraknie również ustrońskiego Silesian Soundsystem, tworzącego muzykę inspirowaną głównie reggae. Ponadto, na scenie pojawią się także DJ Feelx i Cheeba, a po koncertach przewidziane jest after party z udziałem gwiazd festiwalu i pokazami tańca dancehall w Karczmie Góralskiej. Poza atrakcjami muzycznymi będą m.in. także różne stoiska tematyczne.


UWAGA KONKURS!!!

Mamy dla Was konkurs, do wygrania dwa bilety wstępu na IX Mini Reggae Fest. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: z kim gościnnie Cheeba nagrał utwory? Wymień przynajmniej dwóch wykonawców. Odpowiedzi prosimy przesyłać na adres mailowy konkurs@ox.pl, podając swoje imię, nazwisko, nick z portalu OX.PL oraz telefon, do 30.06.

Konkurs zakończony!

Pierwsze poprawne odpowiedzi otrzymalismy od użytkowników: Altania oraz nicey. Otrzymują po bilecie na Mini Reggae Fest. Bilety do odbioru przed amfiteatrem w dniu festiwalu.

Portal OX.PL jest patronem medialnym wydarzenia.


red.

źródło: OX.PL/mat.pras.
dodał: MP

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: