Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Remontujesz? To przeczytaj! Urodzinowy konkurs OX.PL nr 10

Nikt nie lubi wydatków związanych z remontem, Firma Zioras postanowiła ulżyć nieco kieszeniom naszych Czytelników - mamy dla was 3 zestawy składające się ze spodni roboczych i 5 litrowych wiader farby. Do roboty!

Firma Zioras prowadzi hurtową i detaliczną sprzedaż materiałów ociepleniowych oraz elewacyjnych - kupicie tu różne rodzaje tynków, farb do wnętrz i farb elewacyjnych oraz mas tynkarskich. Jeśli remontujecie mieszkanie - to konkurs dla Was!

Urodzinowy Konkurs OX.PL nr 10
 
Uwaga! Kolejny konkurs z cyklu urodzinowych konkursów z okazji 10. urodzin OX.PL! Do rozdania mamy aż 500 nagród, których łączna wartość przekroczyła już 10 tys. zł! Z okazji naszego jubileuszu nie tylko wręczamy nagrody, ale zapraszamy Was wszystkich na urodzinową imprezę 27 lipca na skoczowskim Rynku. Zobacz , jakie atrakcje zaplanowaliśmy i dołącz TUTAJ
 
W kolejnym Urodzinowym Konkursie OX.PL mamy dla Was 3 zestawy: wiaderko farby akrylowej 5L do wnętrz i spodnie robocze Firmy Skała (2xrozmiar L,1xrozmiar XL) ufundowane przez Firmę Zioras w Skoczowie. Aby zdobyć zestaw, trzeba napisać w komentarzu pod wiadomością: Jakiego budynku brakuje Ci w powiecie, a jaki chętnie byś wyremontował? Nagrodzimy najciekawsze odpowiedzi, w odpowiedzi proszę podać rozmiar spodni.
 
Odpowiedzi prosimy zamieszczać pod tym artykułem do 21.07.2013.
 
Jeden użytkownik może odpowiadać tylko raz!

Konkurs zakończony!

Dziękujemy za odpowiedzi.

Zwycięzcy:

wikincia
lusesita
miksereczek


Gratulujemy!

Uwaga! Wszystkich zwycięzców obowiązkowo prosimy o przesłanie: imienia, nazwiska i loginu na adres e-mail: konkurs@ox.pl do 24 lipca br. (środa) włącznie. W tytule wiadomości należy podać dopisek: "Zestaw Zioras". Wiadomość prosimy przesłać z adresu, na który zarejestrowane jest konto na Portalu OX.PL.

Zestawy można odebrać wyłącznie podczas imprezy "10. Urodziny OX.PL - świętujemy z Przyjaciółmi" 27 lipca na Rynku w Skoczowie w godzinach od 15.00 do 19.00 w namiocie Redakcji OX.PL. Odbiór nagrody za okazaniem dokumentu tożsamości.

źródło: OX.PL
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: