Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Restauracja Baldi zaprasza na bal i targi

Ostatnia szansa na wygraną - tylko do końca dnia możecie przesyłać swoje zgłoszenia do konkursu, w którym nagrodą jest zaproszenie na Walentynkowy Bal w restauracji Baldi. Wszystkich zakochanych, zwłaszcza tych, którzy planują wesele zapraszamy także na targi ślubne, które odbędą się w Baldi już 1 marca.

Targi "Gala Ślubna"

Restauracja Baldi to oaza dla zakochanych a zarazem popularny w regionie lokal weselny. Wiele par to tutaj było na pierwszej randce, a niektórzy z nich także tutaj świętowali zawarcie związku małżeńskiego.

W tym roku Restauracja obchodzi swoje 20-lecie i z tej okazji zaprasza wszystkie narzeczone pary na targi ślubne do swojej siedziby w Harbutowicach. Ślubna moda, fotografia, makijaż i degustacje weselnego menu – to wszystko czeka na uczestników „Gali Ślubnej”.

1 marca w restauracji Baldi będzie można uzyskać informacje od ekspertów w dziedzinie ślubów – w tym między innymi salonów mody ślubnej, zespołów muzycznych, fotografów oraz instruktorów tańca. 

W programie przewidziana jest degustacja weselnego menu, a także tortów i ciasteczek. Do dyspozycji osób, które przybędą na targi oddane zostaną dwie sale przeznaczone na organizację przyjęć weselnych - dolna, mieszcząca do 120 osób (wyposażona m.in. w duży ekran, rzutnik multimedialny i sprzęt nagłaśniający) i górna, przewidziana na mniejsze przyjęcia (ok. 60 osób). 

Targi „Gala Ślubna” zapowiadają się na prawdziwie huczne wydarzenie. 1 marca, o godzinie 14:00 wszyscy uczestnicy wydarzenia usłyszą wystrzał armaty, który zostanie zorganizowany z okazji jubileuszu restauracji. Przez pozostały czas targów również nie zabraknie atrakcji. 

Program targów jest bogaty i różnorodny, przez co z pewnością zaspokoi ciekawość narzeczonych par, które pragną dowiedzieć się, jak zorganizować udane wesele i o niczym nie zapomnieć. 

Gala Ślubna odbędzie się w niedzielę, 1 marca w godzinach od 12:00 do 18:00. 

W programie pokazy sukni ślubnych i garniturów, makijażu ślubnego, fotografii ślubnej, pokazy taneczne, a ponadto prezentacja animacji, próbka umiejętności kapeli góralskiej oraz dj'ów, prezentacja samochodów oraz napad zbójnicki, który staje się coraz bardziej modną atrakcją weselną. Będzie także okazja do bliższego poznania lokalu weselnego, skosztowania weselnych tortów i ciasteczek oraz degustacji weselnego menu restauracji Baldi
 

Wesele w Baldi

W ciągu 20 lat swego istnienia, w położonej w cudownym otoczeniu zieleni i pięknych górskich krajobrazów Beskidu Śląskiego, Restauracji Baldi, odbyły się setki wesel, jubileuszów, studniówek, balów, imprez rodzinnych i firmowych, a także szkoleń, konferencji i spotkań biznesowych. Podczas tutejszych przyjęć weselnych furorę robi stół BIER SE SOM z regionalnymi wyrobami (tradycyjne wędzonki, kiełbasa, sery wędzone, pleśniowe, żółte, smalec, ogórki, wiejski chleb), tradycyjne półmiski wędlin własnego wyrobu czy fontanna alkoholowa i czekoladowa.

Tylko do końca marca 2015 restauracja Baldi ma szczególnie atrakcyjną ofertę na wesela w tygodniu.

Zarezerwuj przyjęcie weselne w tygodniu a otrzymasz GRATIS:

• pokój z niespodzianką dla Pary Młodej

• soki, woda, szampan 

• 8 win do obiadu lub beczka piwa 

• 50% rabat na Bal Walentynkowy 

 

Restauracja Baldi ma również promocje dla par, które wybiorą tradycyjne wesele w weekend. 

WESELE W WEEKEND - GRATISY:

• pokój z niespodzianką dla Młodej Pary

• soki, woda, szmpan

• 50% rabat na Bal Walentynkowy

Szczegóły ofert „Wesela przez Weekend” oraz „Wesela w tygodniu” – znaleźć można na stronie www.restauracja.baldi.net.pl.

 

Bal Walentynkowy

Baldi to restauracja na co dzień i od święta – można tu wpaść na obiad lub romantyczną kolację, zorganizować huczną imprezę okolicznościową lub bawić się podczas jednego z organizowanych balów – przykładowo sylwestrowym, czy walentynkowym.

Trwa sprzedaż wejściówek na „Bal Walentynkowy” organizowany 14 lutego w restauracji Baldi. Udział w wydarzeniu kosztuje jedynie 180 zł za parę. W cenę wliczone są: walentynkowe danie dla każdej pary, a także: kawa, herbata i ciasto w postaci szwedzkiego bufetu, zimna płyta (również szwedzki bufet), barszcz z pasztecikiem, 0,5l wódki na parę, 1l soku na parę. 

 

DZIŚ OSTATNIA SZANSA NA WYGRANIE WEJŚCIÓWKI NA BAL WALENTYNKOWY! 

Do wygrania: 1x zaproszenie na „Bal Walentynkowy” w Restauracji Baldi

Zadanie konkursowe:

„Żyć mogę albo całkowicie z tobą, albo wcale nie. (…) Zawsze twój, zawsze moja, zawsze my” – pisał na początku XIX wieku Ludwig Van Beethoven w swym liście miłosnym. Zbliżają się walentynki i z tej okazji chcemy żebyście również ujawnili swe uczucia w liście miłosnym do kochanej osoby i podzielili się jego treścią z nami. Najlepszy z listów zostanie nagrodzony wejściówką na Bal Walentynkowy w Restauracji Baldi. 

Listy miłosne przesyłajcie na adres: konkurs@ox.pl  z dopiskiem "Bal Walentynkowy w Baldi" do 4 lutego włącznie. Najlepszy list zostanie opublikowany na Portalu. 

artykuł sponsorowany

źródło: ox.pl
dodał:
To również może Ciebie zainteresować: