Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Rower za maskotkę! Urodziowy konkurs OX.PL nr 2

Zapraszamy na kolejny Urodzinowy konkurs ox.pl Do wygrania rower górski o wartości 1500 zł ufundowany przez sklep rowerowy Cyklo-Adam ze Skoczowa!

Jak już zapewne wiecie, w tym roku obchodzimy 10. urodziny (Zobacz: Zapraszamy Cię na urodziny!). Z tej okazji rozdajemy Wam prezenty! W drugim konkursie z okazji urodzin do wygrania jest rower górski o wartości 1500 zł! By go zdobyć, trzeba zaprojektować maskotkę Portalu OX.PL i przesłać nam swój pomysł.

Prace należy zgłaszać na adres konkurs@ox.pl do 26.07.2013r. z dopiskiem "Maskotka OX.PL". W wiadomości proszę podać również swój login na portalu OX.PL. Prace można również przynosić do siedziby redakcji w formie rysunku, szkicu, wydruku itd. Ogłoszenie wyników nastąpi 27.07.2013 o 18.00 na rynku w Skoczowie podczas urodzinowej imprezy OX.PL.

Uwaga! Przesyłając maila z projektem prosimy załączyć wypełnioną Kartę zgłoszenia (ostatnia strona regulaminu).

Organizatorem konkursu jest Firma Kramarczyk Halina FH Halex, właściciel sklepu rowerowego Cyklo-Adam, który znajduje się w Skoczowie na ul. Garbarskiej. Sklep oferuje nie tylko rowery, ale także ich przebudowę, montaż, centrowanie i montaż kół.

REGULAMIN KONKURSU

(red.)

źródło: OX.PL
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować: