Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Rozdajemy mikołajkowe prezenty!

Z okazji Mikołajek mamy dla Was 10 zestawów prezentów! W dodatku sami możecie wybrać, co dostaniecie - książkę, płytę a może grę? Jest coś dla dzieci, dorosłych i nastolatków. Żeby nie było za łatwo, o prezenty musicie zawalczyć sami - wystarczy wziąć udział w naszym konkursie!

Możecie wybierać spośród następujących prezentów:


1.    Zestaw: książka + gra

„Mądrości Tatusia Muminka” – Senior rodu Muminków czyta gazety i pisze pamiętniki. Nigdzie nie rusza się bez swojego czarnego cylindra, zawsze ma przy sobie fajkę. Chętnie dzieli się swoimi przemyśleniami – w końcu przeżył niejedną przygodę.

Gra „Wszędobyl” – kolorowa plansza do gry w przyjemny sposób uczy o Euroregionie Śląska Cieszyńskiego. Kolejne rzuty kostki to kolejne miejscowości. Wyprawa zaczyna się w Wiśle, podczas Tygodnia Kultury Beskidzkiej a kończy na rynku w Cieszynie. Po regionie oprowadza sympatyczny wodnik Olziaczek.


2.    Zestaw: Przewodnik turystyczny + płyta

„Cieszyn i Czeski Cieszyn. Śladem Tramwaju” -  ilustrowany zdjęciami, mapami i starymi pocztówkami przewodnik opowiada o pogranicznym mieście w nieco inny sposób. Kolejność  opowieści o zabytkach i historii Cieszyna i Těšína wyznacza schemat dawnej linii tramwajowej. Jakie było „Dwumiasto”, kiedy jeździły po nim tramwaje? O tym dowiemy się z przewodnika autorstwa Marcina Żerańskiego.

„Sealesia” – płyta wydana przez Metropolię Silesia promuje najciekawszych młodych muzyków ze Śląska. Od strony muzycznej to gatunkowy miszmasz - jest tu trochę rocka, reggae, folku, jazzu, bluesa a nawet hip-hopu, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Na kompilacyjnym albumie znalazły się m.in. utwory zespołów: Muariolanza, Ziggie Piggie, Łapka-Rzepka-Głuch czy Negatyw.

3.    Zestaw: Przewodnik turystyczny + płyta

„Ewangelicy w Wiśle” – udaj się w podróż śladami ewangelików z Wisły. Oprowadzi Cię przewodnik wydany pod patronatem samego Adama Małysza i polecany przez Jerzego Pilcha.

Muariolanza, „Muafrika” – płyta zespołu nazywanego „pierwszą polską grupą ambitne-jazzową” . W jednym z utworów gościnnie wystąpili m.in.  Katarzyna Nosowska i Zbigniew Hołdys.

Pozostałe nagrody to książki: 
 
4.    Krzysztof Varga, „Aleja Niepodległości” – straszna a zarazem śmieszna opowieść o Krystianie, życiowym nieudaczniku i niespełnionym artyście, który wieczorami przesiaduje przed komputerem z butelką w ręku. Książka wydana pod okiem Andrzeja Stasiuka i Wydawnictwa Czarne.


5.    Anne Rice, „Mumia” – powieść grozy opisująca zderzenie świata starożytnego i współczesnego. Historia zaczyna się, gdy do Londynu trafia mumia Ramzesa Wielkiego. Okazuje się, że nieśmiertelny faraon posiada zdolność przyoblekania się w piękne ciało, któremu nie może oprzeć się żadna kobieta.


6.    Jose Saramago, „Historia Oblężenia Lizbony” – historia redaktora Raimunda Silvy, który prowadzi spokojne życie bez niespodzianek. Jego jałowe życie pozbawione sukcesów zmieni się po napisaniu alternatywnej „Historii oblężenia Lizbony”.


7.    Sebastian Adamkiewicz, Karolina Sikała, „Historia. Poradnik maturalny” – ta książka pomoże zdać maturę na 100 procent i dostać się na wymarzone studia.


8.    Maja Margasińska, „Skąd wieje wiatr” – bolesna, ale piękna książka z wątkiem kryminalnym. To opowieść o dojrzewaniu do życia.


9.    Susan Forward, Joan Torres, „Dlaczego on nie kocha a ona za nim szaleje” – książka, która uczy, jak być mądrym w miłości i jak zrozumieć trudnego partnera.


10.    John Gray, „Marsjanie i Wenusjanki w Sypialni”  - poradnik, który tłumaczy, co zrobić, by długotrwały, monogamiczny związek był nadal namiętny.

Żeby wygrać mikołajkowy prezent, napiszcie w komentarzach, który zestaw chcecie dostać i dlaczego. Najciekawsze odpowiedzi oczywiście nagrodzimy. Na odpowiedzi czekamy do końca niedzieli, 4 grudnia br. Zwycięzców ogłosimy na portalu OX.PL w poniedziałek, 5 grudnia br.
 

źródło: ox.pl
dodał: AGA

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: