Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Rusza Przystanek ProchOFFnia!

Już w najbliższą sobotę (8.08) w Międzyrzeczu Górnym, po raz trzeci odbędzie się Przystanek ProchOFFnia. W programie liczne koncerty, a także coś dla fanów motoryzacji- parada motocykli i samochodów. Mamy dla Was bilety!

Przystanek PochOFFnia to świetna okazja do posłuchania dobrej muzyki, w tym roku na „prochowskiej” scenie gościć będzie m.in zespół Piersi, który powstał ponad trzydzieści lat temu w Niemodlinie. Zespół na co dzień gra szeroko pojętą muzykę rockową, a od 2013 roku występuje w zmienionym składzie. Najpopularniejszymi przebojami grupy są: „Maryna”, Całuj mnie”, „Bałkanica” czy „07 zgłoś się”.

Drugim zespołem, który zaśpiewa podczas tegorocznego Przystanku ProchOFFnia jest rockowa i punkrockowa grupa KSU, powstała pod koniec lat siedemdziesiątych w Ustrzykach Dolnych. Ponadto, w programie także koncert zwycięzców Konkursu Kapel, w którym cztery zespoły rywalizowały o możliwość zagrania supportu przed gwiazdą wieczoru. Fani motoryzacji będą mieli także okazję wzięcia udziału w paradzie motocykli i samochodów.

Impreza startuje o godzinie 15.00 na parkingu przy kościele św. Marcina w Międzyrzeczu, wstęp 20 złotych. Przystanek ProchOFFnia jest organizowany przez Ochotniczą Straż Pożarną w Międzyrzeczu Górnym, Stowarzyszenie Wspólna Inicjatywa Rozwoju Gmina Jasienica oraz Stowarzyszenie Przyjaciół Międzyrzecza.

 

UWAGA KONKURS!!!

Mamy dla was do wygrania dwie podwójne wejściówki na tegoroczny Przystanek. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Kto był zeszłoroczną gwiazdą wieczoru Przystanku ProchOFFnia?
Odpowiedzi prosimy przesyłać na konkurs@ox.pl, podając nick, imię, nazwisko i telefon kontaktowy. Wygrywają dwie pierwsze poprawne odpowiedzi!

Konkurs zakończony, wejściówki otrzymają osoby posługujące się nickami 'projekty-graficzne' oraz 'hart0'. Gratulujemy!Portal OX.PL jest patronem medialnym wydarzenia.


red.

źródło: OX.PL/mat.pras.
dodał: MP

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować: