Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Sernik czy makowiec? Urodzinowy Konkurs OX.PL nr 28

Schabowy, golonka a może filet? Pierogi, ryby? Z kluskami czy z frytkami? Stwórz własną kompozycję przez internet i zjedz dokładnie tyle, ile chcesz. Jedzenie na wagę z dowozem do domu proponuje Wam Gościniec Karet, który dziś funduje kolejne 17 bonów.

Idealnie dopasowane porcje smacznego jedzenia i to jeszcze z dowozem do domu przy zamówieniu przez internet - nowa jakość w gastronomii jest już w Skoczowie. Gościniec Karet , oferujący nie tylko katering i dania na wagę w restauracji, ale także noclegi i organizację imprez okolicznościowych zaprasza na nasz kolejny urodzinowy konkurs. Do wygrania jest 17 kuponów.

Uwaga! Konkurs Urodzinowy nr 28

Kolejny konkurs z cyklu urodzinowych konkursów z okazji 10. urodzin OX.PL! Do rozdania mamy aż 500 nagród, których łączna wartość przekroczyła już 10 tys. zł! Z okazji naszego jubileuszu nie tylko wręczamy nagrody, ale zapraszamy Was wszystkich na urodzinową imprezę 27 lipca na skoczowskim Rynku. Zobacz, jakie atrakcje zaplanowaliśmy i dołącz TUTAJ
 
W kolejnym Urodzinowym Konkursie OX.PL mamy dla Was 17 kuponów na obiad w restauracji na wagę, każdy o wartości 15 zł. ufundowane przez Gościniec Karet w Skoczowie. Co trzeba zrobić? Spieramy się w redakcji, który deser, z dostępnych dzisiaj w menu Karetu, jest lepszy: sernik czy makowiec? Napiszcie co myślicie na ten temat  i dlaczego. Wygrają najciekawsze odpowiedzi. Odpowiedzi prosimy zamieszczać pod tym artykułem dzisiaj (do 23:59).
 
Każdy użytkownik może odpowiadać tylko raz!

Konkurs zakończony!

Wszystkim dziękujemy za udział w konkursie:

Kupony otrzymują:

pumaxx
dcx78
czytelniczka
Dezerter
Slawek30
MINI
jaga30
sylwestro18
play1989
pancim85
damek2786
mcwaldo
domena123
jolancia
stela.stamtela
Filip24
szneb

Gratulujemy!

Zwycięzców prosimy o przesłanie: imienia, nazwiska i loginu na adres e-mail: konkurs@ox.pl do 25 lipca br. (czwartek) włącznie. W tytule wiadomości wpisując: "Karet2". Wiadomość prosimy przesłać z adresu, na który zarejestrowane jest konto na Portalu OX.PL.

Uwaga!
Bilety można odebrać wyłącznie podczas imprezy "10. Urodziny OX.PL - świętujemy z Przyjaciółmi" 27 lipca na Rynku w Skoczowie w godzinach od 15.00 do 19.00 w namiocie Redakcji OX.PL. Odbiór nagrody za okazaniem dokumentu tożsamości.
 


 
źródło: OX.PL
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: