Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Sitek&Buszu oraz DJ Prox w Cieszynie!

Już 24 stycznia 2014 roku w cieszyńskim klubie Pod Zieloną Trójką przy ul. Srebrnej 3, wystąpi jeden z najbardziej utalentowanych mc's młodego pokolenia SITEK wspólnie z docenionym i szanowanym przez polską scenę raperem i producentem, który kryje się pod pseudonimem BUSZU oraz Dj'em Proxem.

SITEK (121 tys fanów na facebooku ) to bez wątpienia jeden z najbardziej uzdolnionych raperów młodego pokolenia, reprezentujący wrocławską scenę. Współpracuje z czołówka polskiej sceny Hip-Hop między innymi z Ero, Don Guralesko, VNM, PIH, Chada, którzy docenili jego styl, flow, niebanalny sposób rymowania, ale przede wszystkim charakter, którego dziś brakuje wielu młodym artystom. Sitek do Cieszyna przyjedzie wraz z raperem i producentem muzycznym o pseudonimie BUSZU, którego początki działalności muzycznej sięgają 1996 roku. Zainspirowany rodzącą się w Polsce kulturą hip - hop, zaczął pisać i nagrywać pierwsze utwory.
Jego płyta EP „DEMO”, wywołała spore zamieszanie w środowisku hip-hopowym.

Buszu prowadzi również FABRYKĘ BRZMIEŃ, która zajmuje się produkcją muzyczną. Jego bity docenili czołowi polscy artyści i już w niedalekiej przyszłości jego muzykę będzie można znaleźć na kilku produkcjach w kraju. Obaj artyści planują w tym roku wspólne wydawnictwo, które jak wynika z zapowiedzi, będzie bardzo mocną pozycją na rynku fonograficznym.


W Cieszynie obok wspomnianych SITKA i BUSZU, pojawi się również DJ PROX legnicki reprezentant Dolnego Śląska, który scratchowaniem zajmuje się od roku 2001, swoje pierwsze kroki stawiał w legnickich składach takich jak "Mistyka" czy "Projekt Stereografia". Do roku 2010 zagrał niezliczoną ilość imprez oraz gościnnych występów miedzy innymi z Anią Sool, Koligacją GieKa,  Vnm, SupaSkillz, Peerzetem, Kadą, Racą,Człowieniem, Dj Creonem, Dj Soiną, El Da Sensi czy reprezentantem Nowego Yorku Che Broadwayem.  Imprezy grane przez PROXA charakteryzują się klasycznym nowojorskim brzmieniem, a jego sety są przeważnie mieszanką klasyki zza oceanu z utworami złotej ery polskiego hip-hopu doprawione ogromną ilością skreczy oraz turntablistycznych  wyczynów, czego będziemy świadkami już 24 stycznia w Cieszynie.
Dj Prox W 2013 wydał "OLDSCHOOL MIXTAPE" po którym udowodnił że jest jednym z najlepszych DJ's w kraju.

Artyści w Cieszynie zaprezentują przekrój swojej twórczości, oraz nowe niepublikowane wcześniej utwory z nadchodzących projektów solowych Sitka oraz Busza.

Organizator Get Lucky Events przy wsparciu BIG idea.

Bilety w przedsprzedaży w cenie 25 zł do nabycia w sklepie Chrom i MDM ul. Głęboka od dnia 16.01.2014 r. W dniu koncertu 30 zł w kasie klubu.

Posłuchaj:
Weź udział w wydarzeniu na facebooku i zaproś znajomych

Start godzina 20:00, wejście od 16 lat.

Uwaga Konkurs!
Mamy dla Was dwa podwójne bilety ! Aby je zdobyć, trzeba jak najszybciej poprawnie odpowiedzieć na pytanie: W którym roku urodził się Adrian Kryński (Sitek)? Odpowiedzi prosimy wysyłać na maila konkurs@ox.pl. W mailu prosimy podać swoje imię i nazwisko oraz login na portalu. Zwycięzcy o wygranej zostaną powiadomieni mailowo.

(red.)

źródło: mat.pras.
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: