Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Skaldowie w Cieszynie - złap bilet!

W najbliższą sobotę 19 maja 2018 w piwnicy Browaru Zamkowego w Cieszynie wystąpi legendarny zespół Skaldowie.

Już w najbliższą sobotę w murach Browaru Zamkowego w Cieszynie zabrzmią dźwięki legendarnej grupy Skaldowie. Założycielami grupy byli: Andrzej Zieliński (kompozytor większości repertuaru), Jacek Zieliński oraz Zygmunt Kaczmarski, Janusz Kaczmarski, Feliks Naglicki i Jerzy „Kuba” Fasiński. Zespół zadebiutował w październiku 1965 roku na II Krakowskiej Giełdzie Piosenki, zdobywając pierwsze miejsce za utwór „Moja czarownica” do słów Wiesława Dymnego.

Twórcy między innymi takich utworów jak: „Kulig”, „Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał”, „Prześliczna wiolonczelistka”, „Medytacje wiejskiego listonosza”. Te i wiele więcej ponadczasowych piosenek zespołu usłyszymy w ramach kolejnego koncertu w ramach Sceny COK w Browarze. Podczas koncertu będzie można usłyszeć premierowe piosenki z przygotowywanej nowej płyty zespołu.

Bilety w cenie 55zł dostępne są w tymczasowym sekretariacie COK na parterze cieszyńskiego Urzędu Miejskiego. Istnieje też możliwość rezerwacji biletów po przedpłacie na konto Cieszyńskiego Ośrodka Kultury. Dane do przelewu dostępne na stronie www.domnarodowy.pl w zakładce „kontakt”.


UWAGA KONKURS!!!

Dla Czytelników Portalu Śląska Cieszyńskiego mamy dwie pojedyncze wejściówki na koncert legendarnych Skaldów, który odbędzie się 19 maja 2018 o godzinie 20:00 w Cieszyńskim Browarze. Aby zdobyć bilet należy odpowiedzieć na pytanie: Do czego nawiązuje nazwa zespołu Skaldowie?

Odpowiedzi prosimy wysyłać na adres konkurs@ox.pl w temacie wpisując "Skaldowie". W mailu prosimy o podanie imienia i nazwiska oraz nr telefonu kontaktowego. Maile z odpowiedzią prosimy przesyłać do czwartku, 17 maja br. włącznie. Wygrywają dwie pierwsze poprawne odpowiedzi.

red./mat.pras.

źródło: OX.PL
dodał: ES

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: