Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Śledczy tropią zabójcę... a my rozdajemy książki!

Wisła. Cieszyn. Bielsko. To kilka miejscowości, w których dochodzi do zabójstw młodych kobiet. Śledczy mają ciężkie zadanie, bo dobór ofiar wydaje się przypadkowy. Nadkomisarz Konrad Procner i komisarz Marcin Cieślar podejmują wszelkie możliwe i nie zawsze zgodne z obowiązującą procedurą działania, by złapać seryjnego mordercę, zwanego Cieniem Sprzedawcy Snów.

„Cień Sprzedawcy Snów” Hanny Greń jest kryminałem obyczajowym ze świetnie poprowadzonym wątkiem śledztwa, pełnokrwistymi postaciami, naturalnymi dialogami, żywym językiem, humorem okraszonym nieco romansem. Opisuje śledztwo, które prowadzą policjanci z Wisły, by dopaść mordującego młode kobiety zabójcę. Dodatkowym atutem książki dla czytelników „stela” jest lokalizacja miejsca akcji – zdarzenia rozgrywają się głównie w Wiśle, częściowo też w Cieszynie i Bielsku, swojscy bohaterowie i realia. Co więcej, autorką książki jest urodzona w Wiśle Hanna Greń, która – jak sama mówi – nadal czuje się najbardziej wiślanką.

Więcej o książce i pisarce możecie dowiedzieć się z naszej rozmowy z Hanna Greń: Seryjny zabójca w Wiśle 

Książkę „Cień sprzedawcy snów” Hanny Greń od dziś można zakupić w dobrych księgarniach oraz za pośrednictwem strony internetowej Wydawnictwa Novae Res.

Uwaga konkurs!

Dziś mamy dla Was dwa egzemplarze tej powieści! By je zdobyć należy odpowiedzieć na pytanie: Jak długo powstawała książka? Nagrodzimy dwie najszybsze poprawne odpowiedzi. Odpowiedzi prosimy zamieszczać pod tym artykułem w komentarzu.

Konkurs zakończony!

Książkę wygrali: manius1511 i aivlis. Gratulujemy!
Książki można odebrać w siedzibie redakcji (Wałowa 3, Skoczów) od pon. do piątku w godz. 8.00-16.00.

vdka

źródło: OX.PL
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: