Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

''Słodkie rodzynki, gorzkie migdały'' - wygraj bilety

Był śmiech, łzy i oklaski na stojąco - spektakl ''Słodkie rodzynki, gorzkie migdały'' grany na Scenie Polskiej Teatru w Czeskim Cieszynie zasłużył na miano kultowego. Chociaż od jego premiery minęły już dwa lata, słodko-gorzkie życie Agnieszki Osieckiej wciąż wzbudza zainteresowanie. Najbliższa okazja, by zobaczyć sztukę już w sobotę, 28 kwietnia w Tesinskim divadle - mamy dla was dwa podwójne bilety.

Agnieszka Osiecka napisała prawie 2 tysiące tekstów, a każdy z nich jest jak fragment układanki opowiadającej o jej życiu. Twórcy spektaklu „Słodkie rodzynki, gorzkie migdały” poskładali niektóre z nich w całość i poprzez ich pryzmat opowiedzieli historię tej „największej poetki piosenki”, jak o Osieckiej mówił Jeremi Przybora.

Scenariusz autorstwa Renaty Putzlacher - polskiej poetki urodzonej w Karwinie, gra aktorów Sceny Polskiej i aranżacje muzyczne Tomasza Pali przyciągnęły do teatru w Czeskim Cieszynie szeroką widownię. Teraz przyszła pora, by przypomnieć spektakl, który swego czasu był jednym z najpopularniejszych granych na Scenie Polskiej. „Słodkie rodzynki, gorzkie migdały” w reżyserii Bogdana Kokotka zobaczyć można w teatrze w Czeskim Cieszynie już w sobotę, 28 kwietnia o godz. 17.30.

„Małgośka”, „Zielono mi”, „To był bal” – to nie tylko piosenki, które dobrze się nuci. Zna je chyba każdy. Są szczere, osobiste i wzruszające, a złączone razem tworzą historię wartą opowiedzenia. Wielu z nas również ma taką historię, a teraz jest okazja by się nią podzielić.

Mamy dla was dwa podwójne bilety do Teatru w Czeskim Cieszynie. Aby je zdobyć musicie opowiedzieć swoją własną, słodko-gorzką historię z życia wziętą. Odpowiedzi prosimy zamieszczać w komentarzach pod tą wiadomością. Czekamy do czwartku, 26 kwietnia, do godz. 12.00.
 

Wiecej o spektaklu przeczytasz tutaj.

 

Konkurs zakończony!!
Dziękujemy za wszystkie Wasze odpowiedzi. Tym razem bilety na spektakl powędrują do sophie57, która podzieliła się z nami swoją słodko-gorzką historią oraz użytkownika krzychu13, który może już planować wieczór z tajemniczą Karoliną. 

Podwójne zaproszenia na spektakl "Słodkie rodzynki, gorzkie migdały" odebrać można przed spektaklem w kasie Teatru Cieszyńskiego przy ul. Ostravskiej 67 w Czeskim Cieszynie.

Przypominamy: „Słodkie rodzynki, gorzkie migdały” zobaczyć można w teatrze w Czeskim Cieszynie w sobotę, 28 kwietnia o godz. 17.30.

Dziękujemy wszystkim za udział, a zwycięzcom gratulujemy!


źródło: ox.pl
dodał: AGA

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: