Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Śmiej się z Cieszynem

Już niespełna tydzień dzieli nas od kolejnej edycji Cieszyńskich Wieczorów Kabaretowych. Przed publicznością zaprezentuje się kilka najlepszych polskich grup kabaretowych.

Tegoroczna, piąta już edycja Hecy, to kolejne dwa dni spotkania z topowymi grupami zawodowo zajmującymi się rozweselaniem społeczeństwa. Cezary Pazura, Piotr Bałtroczyk, Formacja Chatelet i Kabaret Skeczów Męczących – a w roli prowadzącego – Grzegorz Halama. Taki skład gwarantuje ból brzucha od nadmiaru śmiechu.
Cieszyńskie Wieczory Kabaretowe odbędą się 28 i 29 listopada w teatrze im. Adama Mickiewicza. Nowe programy i świeża dawka humoru – to gwarantują wykonawcy.

Dla czytelników OX.pl mamy podwójną wejściówkę na sobotnią Hecę. Kto pierwszy przyśle do nas prawidłową odpowiedź na pytanie, jakie kabarety wystąpiły podczas pierwszej edycji Hecy, otrzyma od nas dwa bilety.

Piszcie na adres konkurs@ox.pl. Podajcie dane kontaktowe oraz login z klubu ox.pl

Życzymy powodzenia.

Red.

źródło: ox.pl
dodał: JB

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2015-11-21 19:24:56
magdacieszyn: Artur Andrus,Kabaret Liquidmime,Stand up Tomasz Jachimek ,Kabaret Jurki,Kabaret Szarpanina, Kabaret Limo oraz Kabaret Hrabi Goście Maria Czubaszek i Henryk Sawka
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: