Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Smmmmmakowity konkurs. Urodzinowy konkurs OX.PL nr 34

Gdy widzę słodycze, to kwicze - śpiewali Golcowie, Jeśli i Ty lubisz słodycze, płynną czekoladę, słodkie desery, mamy dla Ciebie 5 voucherów o wartości 100 zł każdy na wykorzystanie w pijalni czekolady Mont Blanc w Wiśle.

Gorąca czekolada, oryginalna belgijska kawa, praliny, desery lodowe - jeśli lubisz zjeść lub napić się czegoś słodkiego, o oryginalnym smaku, bez wahania odwiedź pijalnię czekolady Mount Blanc w Wiśle.

 
Urodzinowy Konkurs OX.PL nr 34
 
Uwaga! Kolejny konkurs z cyklu urodzinowych konkursów z okazji 10. urodzin OX.PL! Do rozdania mamy aż 500 nagród, których łączna wartość przekroczyła już 10 tys. zł! Z okazji naszego jubileuszu nie tylko wręczamy nagrody, ale zapraszamy Was wszystkich na urodzinową imprezę 27 lipca na skoczowskim Rynku. Zobacz , jakie atrakcje zaplanowaliśmy i dołącz TUTAJ
 
W kolejnym Urodzinowym Konkursie OX.PL mamy dla Was 5 voucherów o wartości 100 zł każdy na wykorzystanie w pijalni czekolady Mont Blanc w Wiśle. Aby zdobyć jeden z nich, w komentarzach do niniejszego artykułu, napiszcie: jaki jest Wasz ulubiony smakołyk i dlaczego. Czekamy na oryginalne komentarze.
 
Bony wygrywa 5 najciekawszych komentarzy. Odpowiedzi prosimy zamieszczać pod tym artykułem do 25.07.2013 włącznie.
 
Jeden użytkownik może odpowiadać tylko raz!

Konkurs zakończony!

Wszystkim dziękujemy za udział w konkursie.

Vouchery otrzymują:

herpatka
madroma
stela.stamtela
kasieklola
Rydz


Gratulujemy!

Zwycięzców prosimy o przesłanie: imienia, nazwiska i loginu na adres e-mail: konkurs@ox.pl do 26 lipca br. (piątek) włącznie. W tytule wiadomości wpisując: "MountBlanc". Wiadomość prosimy przesłać z adresu, na który zarejestrowane jest konto na Portalu OX.PL.

Uwaga!

Bilety można odebrać wyłącznie podczas imprezy "10. Urodziny OX.PL - świętujemy z Przyjaciółmi" 27 lipca na Rynku w Skoczowie w godzinach od 15.00 do 19.00 w namiocie Redakcji OX.PL. Odbiór nagrody za okazaniem dokumentu tożsamości.

Świętują z nami:


 

  
źródło: OX.PL
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować: