Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Sówko zgarnij bilety! Urodzinowy konkurs OX.PL nr 11

My nie śpimy! Planujemy nasze urodziny! Jeśli jesteś typem sowy i też nie możesz spać mamy coś specjalnie dla Ciebie!

Trwa odliczanie do naszych urodzin. Już 27 lipca na skoczowskim Rynku świętować będziemy nasze 10. urodziny. Tymczasem na łamach naszego portalu liczne konkursy. Nagrody które wspólnie z naszymi Przyjaciółmi przygotowaliśmy dla Was przekroczyły kwotę 10 tys. złotych.

Kolejny konkurs właśnie ogłaszamy! Do grona naszych przyjaciół dołączył Leśny Park Niespodzianek z Ustronia! Jeśli jesteś nocnym Markiem, tak jak sowy z Leśnego Parku Niespodzianek? Mamy coś właśnie dla Ciebie! Przygotowaliśmy konkurs specjalnie dla tych, którzy późno chodzą spać.


Sowy buszują po nocach dlatego, że wykorzystują obfitą bazę pokarmową.  W Leśnym Parku Niespodzianek można zobaczyć 7 gatunków sów wiele innych leśnych zwierząt! Muflony, ptaki drapieżne, jelenie, daniele, dziki i żubry czekają na gości w Leśnym Parku Niespodzianek.


Uwaga konkurs! Do rozdania mamy 15 biletów do Leśnego Parku Niespodzianek! Napisz w komentarzu pod artykułem, do której sowy rezydującej w Leśnym Parku Niespodzianek drogi nocny Marku jesteś podobny! Najciekawsze odpowiedzi najbardziej bezsennych nagrodzimy wejściówkami!


Konkurs rozwiążemy 22 lipca! Drodzy Klubowicze macie więc trzy noce na udzielenie odpowiedzi!
Poznaj sowy! Wejdź na stronę Leśnego Parku Niespodzianek!

Konkurs zakończony!

Dziękujemy za odpowiedzi, po wielce subiektywnym wyborze bilety otrzymają:

suszarka
kasia8921
morfina
monisia1635
rafaelp74
mallinka
gepik
rome
patp1
PAGÓREX
WAGAT
lucynastef
Teresa.Pp
wikincia
lucynastef

Uwaga! Trochę nam zamieszał chochlik i dwa razy na listę trafiła lucynastef. Bilet dla lucynastef jest oczywiście jeden! Przepraszamy za pomyłkę. Piętnastą osobą, która wygrywa jest  Olenka2212.

Gratulujemy!

Uwaga! Wszystkich zwycięzców obowiązkowo prosimy o przesłanie: imienia, nazwiska i loginu na adres e-mail: konkurs@ox.pl do 24 lipca br. (środa) włącznie. W tytule wiadomości należy podać dopisek: "Leśny Park Niespodzianek". Wiadomość prosimy przesłać z adresu, na który zarejestrowane jest konto na Portalu OX.PL.

Bilety można odebrać wyłącznie podczas imprezy "10. Urodziny OX.PL - świętujemy z Przyjaciółmi" 27 lipca na Rynku w Skoczowie w godzinach od 15.00 do 19.00 w namiocie Redakcji OX.PL. Odbiór nagrody za okazaniem dokumentu tożsamości.
 

źródło: ox.pl
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować: