Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Spektakl na wysokości 844 metrów!

To jedyna taka okazja, by zobaczyć niezwykłe przedstawienie Sceny Polskiej pt. ''Ondraszek'' na takiej wysokości! W sobotę, 27 sierpnia na szczycie Poniwiec Mała Czantoria.

To pierwszy w historii spektakl plenerowy, który wystawiony będzie przez aktorów Sceny Polskiej Teatru Cieszyńskiego z Czeskiego Cieszyna na wysokości 844 m n. p. m. Miejsce: USTROŃ - PONIWIEC MAŁA CZANTORIA. Całość poprowadzi Jerzy Mazur
START: godz. 17.00.

Na scenie wystąpią również: Klaudia Walencik – artystka Teatru Małego w Tychach, półfinalistka programu „Mam Talent” oraz kapela góralska "ŚTYRY”.

Inspiracją do wystawienia spektaklu na Małej Czantorii jest fakt, że minęło właśnie 300 lat od śmierci tego legendarnego, śląskiego zbójnika. Miejsce wystawienia spektaklu „Ondraszek Pan Łysej Góry” też nie jest przypadkowe, legenda głosi o wielkich skarbach ukrytych przez zbójników Ondraszka w lasach tajemniczej góry Czantorii. [Przeczytaj więcej o spektaklu na stronie Sceny Polskiej].


Chcesz poznać historię Ondraszka? Musisz zatem koniecznie być 27 sierpnia w Ustroniu na Poniwcu Mała Czantoria.

Bilety w przedsprzedaży w cenie 40 zł, później już po 50 zł.
Punkty sprzedaży biletów:
• USTROŃ - Informacja Turystyczna, ul. Rynek 2, tel. 33 854 26 53
• BIELSKO- BIAŁA - Info SarniStok, Centrum Handlowe
• CIESZYN - Cieszyńskie Centrum Informacji, ul. Rynek 1
• OCHABY - "DREAM PARK", ul. Hodowlana 2
• GLIWICE- Salon Wydawniczy "Czas", ul. Zwycięstwa 1
• TYCHY - SOTERIS.PL, ul. Bardona 30/110
• CIESZYN - Dom Narodowy, ul. Rynek 12


W cenie biletu:
• W cenie biletów prócz spektaklu wjazd i zjazd kolejową linową na górę Poniwiec w dniu wystawienia spektaklu
• Po okazaniu biletu 50% rabatu na wstęp na Wieżę Widokową na Wielkiej Czantorii
• Grupy 6 -cio osobowe i więcej dowóz na spektakl z centrum Ustronia na Poniwiec Gratis po uprzednim uzgodnieniu telefonicznym ( nr tel. 887 77 77 86
• grill, zabawy, konkursy.


Najciekawsze wakacyjne wydarzenie teatralne w Polsce "ONDRASZEK Pan Łysej Góry" w wykonaniu Sceny Polskiej Teatru Cieszyńskiego. SOBOTA 27.08.2016 r.


Uwaga Konkurs!
Mamy dla Was 5 podwójnych biletów na przedstawienie. „Ondraszek” na Małej Czantorii. Aby zdobyć bilety należy napisać w komentarzu poniżej, dlaczego chcecie zobaczyć ten spektakl. Wybierzemy najciekawsze odpowiedzi. Konkurs trwa do 19 sierpnia br.

Konkurs zakończony!

Wygrywają: Altania, gabi2588, Katka182, Saucik, parta. Zwycięzcy o sposobie odbioru wygranej zostali powiadomieni mailowo.


red.

źródło: OX.PL/mat.pras.
dodał: NG

Komentarze

8
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2016-08-14 17:20:39
maestro1404: Na Poniwcu wkrótce będzie wielka sztuka, takiej ja rozrywki przez rok cały szukam. Polska Scena poziom zapewni wysoki, poza tym dokoła niezwykłe widoki. Zatem niech Redakcja nie waha sie wcale, drogę po bilety znam ja doskonale.
2016-08-14 21:32:17
Altania: Chciałabym zobaczyć ten spektakl, ponieważ już od roku jestem wielką fanką Sceny Polskiej i dzięki karnetowi regularnie uczęszczam na ich sztuki wystawiane w teatrze w Czeskim Cieszynie. Na ten spektakl karnet już nie obowiązuje, a ja bardzo chciałabym obejrzeć ten plenerowy spektakl w tej niezwykłej lokalizacji. No bo jak lepiej od plenerowej sztuki najlepszego teatru na naszym terenie można zakończyć wakacje?
2016-08-15 19:24:22
gab2588: Piękne wydarzenie się szykuje <br />Każdy po bilet szybko startuje<br />I ja proszę o wejściówkę<br />Żeby zabrać przyjaciółkę<br />By poznała historię zbójnika<br />Co kiedyś po polach brykał<br />Więc niebawem na Czantorii Małej <br />Doznamy sztuki wspaniałej<br />Która nam moc wrażeń przyniesie<br />I każdy z niej sporo wyniesie<br />Wiele tańca, śpiewu i humoru<br />Doświadczymy tego wieczoru
2016-08-16 11:41:11
parta: Bilet zdobyć nie lada to gratka<br />Na wydarzenie zabrałabym mojego tatka<br />Niech Sztuki na stare lata zażyje chłopina<br />W wysokich górach w dodatku, to wcale nie kpina<br />Inne atrakcje też są zagwarantowane<br />Jak z wieży widokowej podziwiać panoramę<br />Więc nie namyślajcie się wcale<br />A ja już po wejściówkę do Was \&quot;walę\&quot;<br /><br /><br />
2016-08-17 18:58:10
Agnes290: Rymować nie będę, bo osobiście uważam, że robienie tego na potrzeby konkursu jest kiczowate, ale poproszę ładnie o to, bym dzięki Wam mogła udać się na ten spektakl, w sam raz na udane zakończenie wakacji. Chciałabym móc zrobić sobie typowy \&quot;babski wieczór\&quot; z ciekawym przedstawieniem wraz z moją mamą. :)
2016-08-18 20:40:18
Katka182: Dla tych, co kicz widzą w sztuce rymowania,<br />Miejsca nie powinno być do nagradzania.<br />Babską zaś imprezę-zrobić wszędzie mogą,<br />Scenę pewnie mylą-z parkietu podłogą.<br />Zatem się Redakcjo szanowna zastanów,<br />By Sztuki Wysokiej nie zabrakło fanów !!!
2016-08-18 23:41:45
Saucik: Wyjątkowo tym razem zgadzam się z Agnes290, skoro Katka182 uważa, że rymy na potrzeby konkursów są Wysoką Sztuką, to może wyda swój własny tomik rymów-wierszyków konkursowych? Trzymam kciuki. Może ponieważ ja i inni nie rymują, a inni uważają mnie i innych za nieukulturalnionych, redakcja OX\'a postanowi ulżyć w cierpieniu rymujących i wysłać nas-nierymujących, by obejrzeć spektakl teatralny pt.\&quot;Ondraszek\&quot; w celu ukulturalnienia nas?
2016-08-19 09:53:45
maestro1404: Droga Redakcjo! Całe szczęście, że mamy \&quot;krytyków literackich\&quot; piszących prozą. Chyba nie do końca rozumieją to, co czytają w tych \&quot;kiczowatych\&quot; rymowanych wpisach, ale chwała im, że mimo to potrafią \&quot;ocenić\&quot; prace innych. Brawo!!
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować: