Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Spójrz na Skoczów z góry. Urodzinowy konkurs OX.PL nr 27

Urodziny Portalu coraz bliżej... Dziś ostatnia szansa na wygranie darmowego lotu balonem!

 W kolejnym konkursie z serii, do wygrania lot balonem ufundowany przez Firmę Ciepły Dom z Cieszyna . W siedzibie firmy na Stawowej 16 możesz nabyć z gwarancją dobrej ceny drzwi i okna, fasady aluminiowe słupowo-ryglowe. W Ciepłym Domu pomogą też założyć Ci zimowy ogród, doradzą przy projektowaniu stolarki okiennej i drzwiowej, dokonają pomiarów okien i drzwi, fasad i ogrodów. Okna i drzwi PVC są produkowane w oparciu o materiały firm Salamander, Brügmann oraz Trocal, natomiast aluminium w systemie ALUPROF.

Lot balonem odbędzie się przy sprzyjających warunkach pogody 27 lipca 2013 roku w Skoczowie podczas 10. Urodzin OX.PL. Świętujemy z Przyjaciółmi  Każdy będzie mógł wznieść się nad miasto w balonie na uwięzi. 40 szczęśliwców, którzy wygrają w naszym konkursie, będzie mogło polecieć za darmo! Dziś do wygrania ostatnie  20 zaproszeń.


Uwaga! Konkurs!

Dla 20 osób mamy pojedyncze zaproszenia na lot balonem, który odbędzie się podczas urodzinowej imprezy OX.PL, 27.07.2013. Aby zdobyć zaproszenie, dokończ zdanie: Nad Skoczowem balon leci... . Wygra 20 najciekawszych komentarzy. Konkurs trwa do 24 lipca 2013 włącznie.

Konkurs zakończony!

Wszystkim dziękujemy za udział w konkursie:

Bilety otrzymują:

olkasandra1
Dezerter
rafaelp74
monisiak2211
rola
wostok1
shannon
Herdek
smykul
zbyszek kałuża
monicieszyn
mcwaldo
darro
urodzony w Skoczowie
olinek_okraglinek
jaszczurka250
krzysiek220
gosia89
lahore
degu

Gratulujemy!Zwycięzców prosimy o przesłanie: imienia, nazwiska i loginu na adres e-mail: konkurs@ox.pl do 25 lipca br. (czwartek) włącznie. W tytule wiadomości wpisując: "LotBalonem2". Wiadomość prosimy przesłać z adresu, na który zarejestrowane jest konto na Portalu OX.PL.

Uwaga!

Bilety można odebrać wyłącznie podczas imprezy "10. Urodziny OX.PL - świętujemy z Przyjaciółmi" 27 lipca na Rynku w Skoczowie w godzinach od 15.00 do 19.00 w namiocie Redakcji OX.PL. Odbiór nagrody za okazaniem dokumentu tożsamości.

Świętują z nami:


 
źródło: OX.PL
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować: