Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Spotkanie z Hanną Greń, autorką książki ''Cień Sprzedawcy Snów''

Atakuje raz w roku, a jego ofiarami są młode kobiety do tego stopnia różniące się wyglądem i osobowością, że ich wybór wydaje się zupełnie przypadkowy? Znacie książkę ''Cień Sprzedawcy Snów'' Hanny Greń? Zapraszamy na spotkanie z autorką- 14 maja, w czwartek w wiślańskiej Bibliotece Miejskiej.

14 maja o godzinie 16.00 w czytelni Biblioteki Miejskiej w Wiśle odbędzie się spotkanie z autorką kryminału stela – „Cień Sprzedawcy Snów”. To powieść kryminalno-obyczajowa. Jej głównymi bohaterami jest dwójka policjantów nadkomisarz Konrad Procner i komisarz Marcin Cieślar oraz dwie przyjaciółki Zena i Petra. Policjanci prowadzą śledztwo w sprawie seryjnego zabójcy kobiet, który zabija głównie w Wiśle, choć do paru morderstw doszło również w innych miastach, m.in. Cieszynie i Bielsku. Morderca nie ma z pozoru swojego modus operandi zbrodni, więc złapanie go wydaje się być niemożliwe. Jednak, kiedy sprawa dla prowadzących śledztwo staje się osobista, nic nie powstrzyma ich przed schwytaniem Sprzedawcy Snów...

Hanna Greń urodziła się w Wiśle w 1959 roku i w Wiśle-Równe mieszkała do osiemnastego roku życia, kiedy to wraz z rodziną przeniosła się do Bielska- Białej. Ukończyła Akademię Ekonomiczną w Katowicach, w 1989 roku obroniła tytuł magistra. Pracowała jako księgowa, przez dwadzieścia lat prowadziła biuro rachunkowe. Jej hobby to szycie, haftowanie, wędkowanie i zbieranie grzybów.

Pierwsza część I rozdziału ksiażki „Cień Sprzedawcy Snów” do przeczytania TUTAJ

Przeczytaj wywiad z Hanną Greń: Seryjny zabójca w Wiśle.

 

Uwaga Konkurs!
Do rozdania dwa egzemplarze książki  „Cień Sprzedawcy Snów”. Aby wygrać jedeną z nich, trzeba odpowiedzieć na pytanie: „W jakim lokalu w Wiśle bohater powieści „Cień Sprzedawcy Snów”, Marcin Cieślar umówił się z Zeną Branicką?”. Podpowiedź znajdziecie w pierwszym rozdziale. Dwie najszybsze poprawne odpowiedzi wygrywają. Odpowiedzi prosimy wraz z imieniem i nazwiskiem przesyłać na adres konkurs@ox.pl.

Uwaga! Książki będa do odebrania na spotkaniu autorskim z Hanną Greń 14 maja o 16:00 w czytelni wiślańskiej biblioteki.


Konkurs zakończony!

Autorka postanowiła nagrodzić aż trzy osoby - pierwsze poprawne odpowiedzi nadesłały: Aleksandra K., Jolanta K. i Sabina B. Gratulujemy!


Książki będa do odebrania tylko na spotkaniu autorskim z Hanną Greń 14 maja o 16:00 w czytelni wiślańskiej biblioteki.


vdka

źródło: OX.PL
dodał: NG

Komentarze

2
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2015-05-08 14:11:21
misieksb: Książki dla osób które już ją czytały??? Po co ktoś miałby chcieć wygrać książkę, którą już czytał??? (bo nikt kto nie czytał nie będzie znał odpowiedzi na pytanie konkursowe) :|
2015-05-08 14:48:00
as355: W Wiśle w ogródku u Szturca
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: