Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Sprawdź, kto wygrał w konkursie ''Instal-Centrum chłodzi Cieszyn''

O ostatecznym wyniku konkursu ''Instal-Centrum chłodzi Cieszyn'' zadecydowali internauci. Zdjęcia osób walczących o nagrody uzyskały łącznie ponad 650 głosów. Zobacz, kto był najlepszy i wygrał klimatyzator LG z montażem, kto zajął drugie miejsce i już wkrótce spędzi weekend na Podhalu, a kto zgarnął gadżety. Przypominamy, że nagrody otrzymają laureaci pierwszych 12 miejsc.

Tegoroczna edycja konkursu "Instal-Centrum chłodzi Cieszyn" różniła się nieco od poprzedniej. Tym razem ostateczny głos w wyborze zwycięzcy mieli internauci. Pierwszy etap konkursu polegał na rejestracji zgłoszeń za pomocą formularza internetowego dostępnego na stronie Organizatora, firmy Instal-Centrum z Cieszyna. Każda osoba, chętna na udział w konkursie, miała za zadanie załączyć do formularza zgłoszeniowego zdjęcie przedstawiające jej sposób na ochłodę w upalny dzień. 

W drugim etapie konkursu Komisja Konkursowa, spośród wszystkich nadesłanych zdjęć, wybrała 20 najciekawszych, na które głosować mógł każdy internauta.

Laureat nagrody I stopnia zebrał aż 199 głosów - gratulujemy! To do niego powędruje nagroda główna, czyli klimatyzator LG Basic E12EL 3,5kW wraz z montażem. 

Drugą nagrodą w konkursie jest weekendowy pobyt dla 2 osób z wyżywieniem w Hotel & Spa Bachledówka na Podhalu. Laureat tej nagrody zebrał 73 głosy i jemu również gratulujemy - podobnie jak kolejnym 10 osobom, które wygrały zestaw gadżetów. 

Wyniki konkursu i wszystkie nagrodzone zdjęcia zobaczyć możesz na stronie konkursowej: www.instal-centrum.pl.

W sprawie odbioru nagrody głównej Organizator skontaktuje się ze zwycięzcą osobiście. Pozostałe nagrody, czyli bon na weekendowy pobyt w Hotel & Spa Bachledówka oraz zestawy składające się z parasola i czapki, odbierać można osobiście w siedzibie firmy Instal-Centrum w Cieszynie przy ul. Rolnej 1, tuż przy zjeździe z drogi ekspresowej S1 od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-17.00 oraz w soboty w godzinach: 9.30-14.00 (15.08.2015 - zamknięte).

 

Instal-Centrum to firma specjalizująca się w sprzedaży i montażu systemów grzewczych i sanitarnych znanych i cenionych marek, między innymi: Viessmann, LG, Beam, Pro-Vent, Viadrus, Rehau, Purmo, Radson, Makroterm, Cersanit i wiele innych. Firma z Cieszyna ponadto, zajmuje się projektowaniem instalacji grzewczych i sanitarnych. Instal-Centrum istnieje na rynku od 1998 roku. Od tego czasu zrealizowała setki inwestycji: instalacji kolektorów słonecznych, instalacji centralnego odkurzania, ogrzewania podłogowego i ściennego, instalacji wodno-kanalizacyjnych, kotłowni gazowych, olejowych, kominków z płaszczem wodnym, systemów solarnych, instalacji centralnego ogrzewania, instalacji gazowych i wiele innych.

artykuł sponsorowany

źródło: ox.pl
dodał:
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: