Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Sprawdź, kto wygrał w najnowszym konkursie ''Pod Tułem''

W miniony piątek, 7 listopada w cisownickiej ''Pod Tułem'' spotkały się pary uczestniczące w najnowszym konkursie organizowanym przez restaurację. Narzeczeni odpowiadali na pytania dotyczące swojej drugiej połówki. Sprawdź komu poszło najlepiej.

Uczestnicy konkursu walczyli o romantyczny pobyt w czterogwiazdkowym hotelu, zaopatrzenie weselne i 11-kilogramowy tort weselny.  Konkurs  trwał od 26 sierpnia do 31 października br. Wszystkie pary, które w tym okresie podpisały umowę na wesele w restauracji „Pod Tułem” otrzymały zaproszenie do dalszego udziału w konkursie oraz do udziału w kolacji rozstrzygającej, organizowanej 7 listopada 2014r. w Cisownicy.

W miniony piątek narzeczeni stawili się  w restauracji. Ich zadaniem było udzielenie odpowiedzi na 10 pytań podstawowych. Regulamin konkursu przewidywał dogrywkę, do której ostatecznie nie doszło. 

Organizatorzy konkursu zadawali pytania zarówno paniom, jak i panom. Później porównano odpowiedzi. Uczestnicy mieli okazję wykazać się bogatą wiedzą na temat narzeczonej czy narzeczonego. Pytano między innymi o datę urodzenia, kolor oczu czy okoliczności pierwszego spotkania. Jak się okazało, większą wiedzą wykazały się panie: 

- Tym razem nasz konkurs okazał się być nie tylko chwilą dobrej zabawy. Nasi narzeczeni mogli się dowiedzieć o sobie wzajemnie czegoś ciekawego, a proszę mi wierzyć - porównując odpowiedzi natrafiliśmy na kilka perełek. Panowie często mylili daty urodzin czy kolor oczu narzeczonych - ale to pewnie wina stresu - uśmiechając się, opowiada właścicielka restauracji, Barbara Musioł-Mironowicz. - Panie zaś dokładnie przygotowane do odpowiedzi bezbłędnie podawały daty pierwszego spotkania czy opisywały okoliczności pierwszego pocałunku. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, a naszym klientom obiecujemy, że to nie koniec niespodzianek ze strony restauracji Pod Tułem – dodaje właścicielka.

Nagrodami w konkursie, o którym pisaliśmy już wcześniej (zobacz artykuł: „Wygraj i wybierz nagrodę” oraz "Jedna z trzech wspaniałych") są: pobyt dla 2 osób w Hotelu Bania **** Thermal & Ski w Białce Tatrzańskiej ,  zaopatrzenie weselne w postaci 50 butelek wódki oraz tort weselny wykonany przez Zakład Piekarniczo – Cukierniczy Janina Bronowska Sp. J. z Czernichowa .

A oto szczęśliwi zwycięzcy konkursu:

1.       pobyt w  Białce Tatrzańskiej   Arkadiusz z narzeczoną 

2.       Wódka weselna  Karolina z narzeczonym 

3.       Tort weselny  Gabriela z narzeczonym

Gratulujemy! 

Wszystkich zainteresowanych ofertą wesel i imprez okolicznościowych zapraszamy na stronę podtulem.pl.

Zachęcamy do udziału w kolejnym konkursie!

Już 21 listopada br. w restauracji "Pod Tułem" odbędzie się degustacja weselnego menu! Chcesz wziąć udział? Odpowiedz na pytanie: 

Dlaczego akurat Ty i Twój/a narzeczony/a macie pójść na degustację weselnego menu 21 listopada?

Odpowiedzi prosimy zamieszczać w komentarzach do tego artykułu. Czekamy do środy, do godziny 16.00.

Do wygrania 5 zaproszeń na degustację! 

artykuł sponsorowany

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: