Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Świętuj w Dream-Parku!

Twoje dziecko ma urodziny? Zabierz je do Dream Parku! Tam spędzi wymarzony dzień wraz ze swoimi przyjaciółmi! Chcesz sprawdzić atrakcje Dream Parku? Zdobądź zaproszenia!

Dream Park zaprasza do organizacji imprez urodzinowych dla dzieci. Doskonała zabawa, mnóstwo wrażeń i niezapomnianych przeżyć czeka na najmłodszych w specjalnej ofercie urodzinowej!


Pakiet Max Dream zawiera: poszukiwanie skarbów w parku miniatur i dinozaurów, wyprawę na zapomniane morza i oceany w Prehistorycznym Oceanarium, podróż w krainę przygód i wielu wrażeń w kinie 6D, zdobycie dębowego pucharu w parku linowym, naukę chodzenia po wodzie w kulach sferycznych, podbój nieba na eurobungee i trampolinie, szaleństwa na dmuchańcach i placach zabaw, ucztę odkrywcy w restauracji It!me oraz mnóstwo wspaniałej zabawy pod okiem naszych animatorów. Cena pakietu to 49 zł.

W cenie Dream Park oferuje wejście do parku miniatur, parku dinozaurów, zwiedzanie Prehistorycznego Oceanarium, Kino 6d, park linowy (3 trasy), kule sferyczne, eurobungee, trampolina dmuchańce, place zabaw, wybrany powiększony zestaw w It!me oraz opiekę animatora (2h), animacje. Ponadto Twoje dziecko może właśnie w Dream Parku zamówić swój urodzinowy tort! Zarezerwuj termin urodzin Twojego malucha już dziś! rezerwacja@dream-park.pl

Chcesz sprawdzić jakie atrakcje czekają na Twojego malucha? Wygraj zaproszenie do Dream Parku! Odpowiedz na pytanie: Kiedy otwarto park rozrywki w Ochabach? 6 pierwszych osób, które udzielą prawidłowej odpowiedzi na pytanie otrzyma wejściówkę do Dream Parku. Odpowiedzi wraz z portalowym nickiem prosimy przesyłać na dream-park@ox.pl

 

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

ZOBACZ STRONĘ INTERNETOWĄ DREAM PARKU

źródło: ox.pl
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować: