Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Świętuj z nami swoje urodziny! Urodzinowy konkurs OX.PL nr 7

27 lipca 2013r. Portal Śląska Cieszyńskiego OX.PL obchodzi na skoczowskim Rynku swoje 10. Urodziny! Jeśli właśnie wtedy obchodzisz swoje urodziny, ta wiadomość jest właśnie dla Ciebie! Świętuj z nami swoje urodziny!

Urodziłeś się 27 lipca? Wspaniale! Właśnie z Tobą chcemy świętować nasze urodziny! Tego właśnie dnia na skoczowskim Rynku obchodzimy 10. urodziny naszego portalu. Będzie nam bardzo miło jeśli zdecydujesz się świętować razem z nami i w tym wyjątkowym, również dla Ciebie dniu pojawisz się na skoczowskim Rynku!

Przygotowaliśmy niespodziankę! Firma Byrdziak funduje trzem pierwszym osobom urodzonym 27 lipca urodzinowy tort! Zgłoś się – wyślij maila na adres konkurs@ox.pl. Napisz swoje imię i nazwisko, portalowy nick i kontaktowy numer telefonu oraz oświadczenie, że urodziłeś się właśnie tego dnia! Trzy pierwsze osoby, które się do nas zgłoszą, otrzymają okolicznościowy urodzinowy tort!

Warunkiem odebrania nagrody będzie okazanie dowodu osobistego, bądź prawa jazdy lub paszportu potwierdzającego datę urodzenia! Tort do odebrania w dniu urodzin na skoczowskim Rynku!

Niebawem również na łamach Portalu Śląska Cieszyńskiego OX.PL kolejny konkurs - tym razem dla młodzieży i dzieci.

Firma Byrdziak piecze również ogromny urodzinowy tort urodzinowy dla naszego portalu. Na poczęstunek zapraszamy około godz. 17.45 , 27 lipca na skoczowski Rynek.

Firma Byrdziak oferuje szeroki asortyment wyrobów piekarniczych i cukierniczych najwyższej jakości. Wypieka pieczywo pszenne, żytnie i z mieszanek zbóż. Specjalnością piekarni jest pieczywo z dodatkiem ziaren. Ponadto oferuje ciasta i torty, drobne ciasteczka cieszyńskie oraz tradycyjne kołacze. Więcej na ten temat na stronie internetowej! www.byrdziak.pl

Uwaga! Konkurs Zakończony!

Torty powędrują do Użytkowników: nati2707, didadu oraz natali85. Gratulujemy!!

Odbiór nagrody za okazaniem dowodu osobistego, prawo jazdy lub paszportu dnia 27 lipca br. podczas urodzin OX.PL na rynku.

źródło: ox.pl
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: