- -
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Szcześniak zaśpiewa w Cieszynie

Śpiewa od szóstego roku życia, ma na swoim koncie takie przeboje jak ''Dumka na dwa serca'', ''Przytul mnie mocno'' czy ''Wstawaj''. Występował z Edytą Górniak, Anną Marią Jopek, Natalią Kukulską czy Mezo/Tabb. Mieczysław Szcześniak będzie gwiazdą koncertu charytatywnego, który odbędzie się 14 marca w cieszyńskim teatrze.

Mieczysław Szcześniak, występujący ostatnio również jako Miecz Szcześniak jest laureatem najbardziej prestiżowych polskich nagród - Fryderyków oraz Bursztynowego Słowika. Nie tylko śpiewa, ale też pisze muzykę i teksty. Jego największym przebojem komercyjnym była zaśpiewana wspólnie z Edytą Górniak "Dumka na dwa serca", ale i pozostałe utwory cieszyły się popularnością i zajmowały wysokie miejsca list przebojów.

Teraz artysty będzie można posłuchać w Cieszynie! Muzyk wystąpi 14 marca br. w teatrze im. A. Mickiewicza. Koncert jest charytatywny - jego celem jest zebranie środków na zakup protezy ręki i rehabilitację dla poszkodowanego ciężko w wypadku Adriana (Adrian zbiera na protezę). Bilety mozna nabyć w kasie teatru, cena: 30 zł, 40 zł i 60 zł.

Posłuchaj piosenki "Illusions" z anglojęzycznej płyty Szcześniaka "Signs"

 

Uwaga Konkurs!

Mamy dla naszych czytelników dwa bilety na koncert Mieczysława Szcześniaka. Aby zdobyć jeden z nich, trzeba napisać który utwór Szcześniaka najbardziej lubicie i dlaczego. Wybierzemy najciekawsze odpowiedzi. Konkurs trwa do 9 marca br. Odpowiedzi prosimy wysyłać na adres konkurs@ox.pl w mailu prosze podac swoje imię i nazwisko. Rozwiązanie konkursu 10 marca.

Konkurs zakończony!

Dziękujemy za wszystkie odpowiedzi. Postanowiliśmy biletami nagrodzić - Katarzynę Z. i Huberta M. Bilety są do odbioru w siedzibie redakcji - Skoczów, ul. Wałowa 3 od 8.00-16.00.

(red.)

źródło: OX.PL
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować: