Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

'Tajemniczy ogród' w Cz. Cieszynie

Jest taki ogród, w którym możliwe jest uleczenie ciała i ducha. W którym powraca chęć życia, zdrowie. W której kwitną miłość i przyjaźń. Ten ogród- tajemniczy i niezwykły- znaleźć możecie całkiem niedaleko- w Czeskim Cieszynie, na deskach Sceny Polskiej Teatru Cieszyńskiego.

„Tajemniczy ogród” na podstawie powieści Frances Hodgson Burnett (napisała też m.in. „Małego lorda”, „Małą księżniczkę” czy „Zaginionego księcia”] pod tym samym tytułem to najnowsza propozycja Sceny Polskiej w Czeskim Cieszynie. Premiera spektaklu w reżyserii Bogdana Kokotka odbyła się wraz z początkiem nowego roku i zachwyciła już setki młodszych i starszych widzów.

Główną bohaterką powieści i sztuki jest Mary Lennox, która mieszkała wraz z rodzicami w Indiach. Po śmierci rodziców została przygarnięta przez wuja Archibalda Cravena i zamieszkała w pałacu w Anglii. Rozkapryszona i nieznośna dziewczynka jednak zmieni się i pomoże zmienić się innym. W jaki sposób? By się przekonać możecie już teraz zarezerwować bilet na spektakl lub spróbować swych sił w naszym konkursie – do wygrania dwa pojedyncze bilety.

Aby je zdobyć trzeba wykazać się refleksem i wiedzą i najszybciej odpowiedzieć na pytanie: Na co choruje Colin Craven, syn wuja Mary? Dwie najszybsze poprawne odpowiedzi wygrywają po jednej wejściówce na wtorkowy spektakl. Odpowiedzi wraz z imieniem i nazwiskiem należy przysłać na adres konkurs@ox.pl. [Aktualizacja: 20.01.2015, godz. 11:12 - odpowiedzi najszybciej poprawne wysłały:Anna M. i Iwona H., które zawiadomiliśmy już o tym fakcie mailowo]

„Tajemniczy Ogród”
Frances Hodgson Burnett

24 stycznia (sobota) o 17.30
27 stycznia (wtorek) o 19.00

Więcej informacji na: tdivadlo.cz

 

Pisaliśmy:

Jedyny taki na świecie!

 

vdka
 

źródło: OX.PL
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować: