Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Tańcz, tańcz, tańcz - czyli impreza w Istebnej z Long&Junior

W Istebnej jutro koncert Long&Junior, grupy znanej głównie z klubowych kawałków: Helenka, Tańczyć Chcę, Uśmiechnij Się.

Jeśli lubicie tańczyć w rytm muzyki klubowej, powinniście odwiedzić jutro, 12 lipca (piątek) Istebną, gdzie odbędzie się koncert Long & Junior. Start imprezy o godz. 20.00 w "Amfiteatrze Pod Skocznią" w Istebnej.

Po koncercie zabawa-festyn z zespołem Lubeccy.

Wstęp 10 zł i 15 zł (do nabycia przed koncertem)

Nieformalnie grupa Long&Junior powstała w 1996 roku, kiedy to Jarek i Michał poznali się. Pomysł wspólnego muzycznego projektu narodził się w 2000 roku, wkrótce potem powstał pierwszy singiel i wideoklip o nazwie "J.A.Z.D.A.", następnie wydali znany z klubów w całej Polsce singiel "Helenka", czy w 2004 roku "Tańczyć Chcę", który stał się przebojem dwa lata póxniej. Popularnym wakacyjnym singlem został kolejny utwór "Uśmiechnij Się". Zespół koncertuje w Polsce i za granicami kraju, m.in. w Chicago, Nowym Yorku i New Jarsey.

Uwaga Konkurs!
Mamy dla Was 5 podwójnych biletów na ten koncert! By je zdobyć, prosimy pod tą wiadomością w komentarzu dokończyć (w oryginalny sposób) zdanie z piosenki Long&Junior: "Tak to My i Wy tańczymy tutaj zakręceni...". Najciekawsze komentarze zostaną nagrodzone. Rozwiązanie konkursu jutro (12.07.2013) rano, około 9.00 w tej wiadomosci.

Konkurs Zakończony!

Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie. Podwójne bilety zdobywają: Renia 1, Cataleya, annuska, marcin16, shivu1. Gratulujemy! Bilety będzie można odebrać bezpośrednio przed koncertem w Amfiteatrze "Pod Skocznią".

źródło: OX.PL
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: