Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

To ci Heca!

Cieszyn trząsł się będzie ze śmiechu. Cztery kabarety w dwa dni, czyli Heca 2012. Na jesienną chandrę, na deszczowe smutki - już za trzy tygodnie, 23 i 24 listopada w cieszyńskim teatrze odbędzie się grupowa terapia humorem.
Zeszły rok, jak na pierwszy raz, cieszył się dużym powodzeniem. Kabarety rozbawiły publiczność. Mam nadzieję, że tegoroczny dobór wykonawców jest równie ciekawy. - mówi Jerzy Tessar z agencji Pate, która organizuje imprezę. W tym roku heca będzie nieco krótsza. To, jak mówi organizator, na prośbę samych widzów. Ubiegłoroczna edycja w teatrze była trochei trudna do przeżycia, mieliśmy każdego wieczoru trzy kabarety. Tym razem będą dwa ale i tak, 3 i pół godziny śmiechu będzie zapewnione - dodaje Tesar. Dzięki temu, nie będzie skrótów i występujące kabarety zaprezentują w cieszyńskim cały swój program.
 
Kogo zobaczymy? Cztery różne formacje. W piątek 23 listopada Formacja Chatelet oraz Kabaret Pod Wyrwigroszem. Dzień później, w sobotę spotkanie z Krzysztofem Daukszewiczem i kabaretem Koń Polski. Każdy z tych kabaretów ma inna specyfikę, śmieszy czym innym - dodaje Tessar.
 
 
 
Heca w Cieszynie po raz drugi, ale organizatorzy już myślą nad kolejnymi edycjami tego festiwalu śmiechu. Widzowie, ale i grupy kabaretowe dopytują się, kto będzie następny - mówi Jerzy Tessar. Jak na razie przed nami druga odłosna Hecy, 23 i 24 listopada w cieszyńskim teatrze. Bilety w cenach od 30-75 zł do kupienia w kasie teatru.
 
Dla czytelników Portalu OX.pl przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania są dwa podwójne zaproszenia na sobotnią Hecę.
 
Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Jakie kabarety brały udział w pierwszej edycji Hecy, oraz jakie osoby były gośćmi specjalnymi tego wydarzenia.
 
Odpowiedzi prosimy przesyłać na adres konkurs@ox.pl wpisując w tytule wiadomości "HECA"
 
W wiadomości proszę podać swoje imię i nazwisko oraz login na OX.PL Nie jesteś jeszcze naszym członkiem ? Zarejestruj się TUTAJ
 
Jan Bacza
źródło: OX.PL
dodał: JB

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: