Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

To nie iluzja, dajemy 25 biletów do kina! Urodzinowy konkurs OX.PL nr 5

Wielkie kasowe przeboje, czy komercyjne kino - niezależnie od tego, jakie filmy lubisz, mamy dla Ciebie bilet do kina! W dzisiejszym, piątym z kolei urodzinowym konkursie OX.PL, do wygrania 25 biletów na dowolny seans w Kinie Helios w Bielsku-Białej.

Aktualnie w bielskim kinie można zobaczyć m.in. animacje dla dzieci "Minionki rozrabiają" i Uniwersytet potworny (oba tytuły również 3D), apokaliptyczne science-fiction w klimacie zombistycznych horrorów z Bradem Pittem "World War Z" (również 3 D). Dla tych, co lubią się śmiać, genialny pojedynek aktorski w wykonaniu Diane Keaton i Roberta De Niro w filmie "Wielkie Wesele". Dla romantyków i fanów spokojniejszych klimatów dramat z elementami fantasy francusko-belgijski film "Dziewczyna z lilią". Jeśli kogoś zaś pociągają zagadki magików - sensacyjny thriller "Iluzja" o spektakularnym przekręcie grupy najzdolniejszych iluzjonistów.

Na te filmy możecie kupić już bilet na  stronie bielskiego Heliosa TUTAJ


Uwaga konkurs!

Urodzinowy Konkurs OX.PL nr 5

Uwaga! Kolejny konkurs z cyklu urodzinowych konkursów z okazji 10. urodzin OX.PL! Do rozdania mamy aż 500 nagród, których łączna wartość przekroczyła już 10 tys. zł! Z okazji naszego jubileuszu nie tylko wręczamy nagrody, ale zapraszamy Was wszystkich na urodzinową imprezę 27 lipca na skoczowskim Rynku. Zobacz, jakie atrakcje zaplanowaliśmy i dołącz TUTAJ

W kolejnym Urodzinowym Konkursie OX.PL mamy dla Was 25 biletów do Kina Helios w Bielsku-Białej! Aby zdobyć jeden z nich, w komentarzach do niniejszego artykułu, udzielcie odpowiedzi na pytanie:  Bilety wygrywa 25 osób, które jako pierwsze przynajmniej w trzech pełnych zdaniach odpowiedzą na pytanie: na jaki film chciałbyś się wybrać do kina i dlaczego. Odpowiedzi nie mogą się powtarzać! Jeden użytkownik może odpowiadać tylko raz!
(red.)

Konkurs zakończony! Rozdajemy 25 biletów!

Dziękujemy za wszystkie odpowiedzi, byliście na prawdę szybcy :)
Bilety do kina Helios na dowolny seans (nie obowiązuje na seanse w technologii 3D, maratony filmowe i festiwale) do wykorzystania do dnia 31.10.2013 roku otrzymują użytkownicy:

darth_cycerion
Arta
Olenka2212
jacolypa1988
maraena1983
gellwetka
dekorpa
czytelniczka
matyldzia794
asia1992
smyk52
kondonek
Pixelek
aivlis
jaga30
quba_82
ta.ron@onet.pl
biegaczka90
listec
gepik
dcx78
zoyd
stapie
Damian199679
plavor

Gratulujemy!

Uwaga! Wszystkich zwycięzców obowiązkowo prosimy o przesłanie: imienia, nazwiska i loginu na adres e-mail: konkurs@ox.pl do 19 lipca br. (piątek) włącznie. W tytule wiadomości należy podać dopisek: "Kino Helios". Wiadomość prosimy przesłać z adresu, na który zarejestrowane jest konto na Portalu OX.PL.

Bilet można odebrać wyłącznie podczas imprezy "10. Urodziny OX.PL - świętujemy z Przyjaciółmi" 27 lipca na Rynku w Skoczowie w godzinach od 15.00 do 19.00 w namiocie Redakcji OX.PL. Odbiór nagrody za okazaniem dokumentu tożsamości.

źródło: OX.PL
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: