Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

To oni wygrali! Dziś publikujemy najlepsze zdjęcia przesłane na konkurs ''Instal-Centrum chłodzi Cieszyn''

Stojąc w lodówce, spacerując półnago, z lodami lub napojami w ręce - między innymi w taki sposób chłodziliście się na zdjęciach przesłanych na konkurs organizowany przez firmę Instal-Centrum. Spośród wielu zgłoszeń wybrane zostały 32 zdjęcia, których autorzy otrzymują atrakcyjne nagrody, w tym także nagrodę główną, czyli klimatyzator z montażem o łącznej wartości 3,5 tys. zł.

Po raz kolejny firma Instal-Centrum z Cieszyna rozdaje wartościowe nagrody. W zeszłym roku były to kolektory słoneczne - zobacz: "Kolektory za 10 tys. zł rozdane". W tym roku nagrodą główną jest klimatyzator marki LG wraz z montażem. Nagroda nie jest pierwszym lepszym produktem w swojej klasie, lecz urządzeniem, które od dwóch lat znajduje się w czołówce najlepiej sprzedających się klimatyzatorów w Polsce. Swą popularność urządzenie zawdzięcza wysokiej klasie energetycznej, cichej pracy jednostki i stylowemu wyglądowi. Wraz z klimatyzacją, zwycięzca konkursu organizowanego pod nazwą „Instal-Centrum chłodzi Cieszyn” otrzymuje 3-letnią gwarancję i montaż.

Zgodnie z regulaminem konkursu, warunkiem wzięcia udziału w rywalizacji o nagrody, była możliwość montażu klimatyzatora na terenie Powiatu Cieszyńskiego w terminie do 30 dni od wyłonienia zwycięzcy – sprawdź warunki przystąpienia do konkursu w Regulaminie. Przesłane zdjęcie musiało być w formacie .jpg lub .jpeg i nie mogło przekroczyć wielkości 2 MB.

Zadanie konkursowe polegało na przesłaniu zdjęcia za pośrednictwem formularza internetowego. Zdjęcie miało prezentować dowolny sposób chłodzenia się.

- Konkurs trwał od 30 kwietnia do 29 czerwca. Przez ten czas otrzymaliśmy bardzo wiele prawidłowych zgłoszeń – za wszystkie dziękujemy! – mówi Organizator konkursu, przedstawiciel firmy Instal-Centrum z Cieszyna. - Jesteśmy pod wrażeniem pomysłowości uczestników konkursu oraz zaangażowania, z jakim podeszli do przygotowania swojego zgłoszenia. Niektóre zdjęcia wywołały uśmiech na naszych twarzach, a niektóre bardzo pozytywnie nas zaskoczyły -  dodaje Organizator.

Z przyjemnością informujemy, że nagrodę główną, czyli klimatyzator LG Standard inwerter V P 12 RL wraz z montażem otrzymuje:
1. Krystyna Pasko

Drugą nagrodę, czyli Smartfon LG Swift L3 II otrzymuje:
2. Marek Wiercigroch

Nagrody dodatkowe, czyli zestaw składający się z parasola i bonu upoważniającego do skorzystania z 10% rabatu na zakupy w firmie Instal Centrum otrzymują:
3. Danuta Bajak
4. Piotr Malinowski
5. Agnieszka Nowakowska
6. Olga Bajak
7. Grzegorz Waleczek
8. Marzena Kohut
9. Tomasz Kuś
10. Aleksandra Wojnar-Huczała
11. Krzysztof Plinta
12. Radosław Opiełka
13. Liliana Plinta
14. Ewelina Wawrosz
15. Łukasz Salachna
16. Dominika Kuboszek
17. Piotr Stuchlik
18. Jolanta Kupczak
19. Katarzyna Hławiczka
20. Konrad Dorulok
21. Kinga Bareła
22. Agata Kroczek
23. Natalia Krzempek
24. Daria Hernik
25. Natalia Kisielewska
26. Jarosław Pilarski
27. Grzegorz Zawada
28. Joanna Balcar-Palinker
29. Michał Szczyrba
30. Krzysztof Kuboszek
31. Marta Kowalska
32. Zbigniew Kowalski

Wyniki konkursu znajdziesz również na stronie instal-centrum.pl.

W sprawie odbioru nagrody głównej Organizator skontaktuje się ze zwycięzcą osobiście. Pozostałe nagrody, czyli smartfon oraz zestawy składające się z parasola i bonu rabatowego odebrać można osobiście w siedzibie firmy Instal-Centrum w Cieszynie przy ul. Rolnej 1, tuż przy zjeździe z drogi ekspresowej S1 od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-17.00 oraz w soboty w godzinach: 9.00-13.00.

Wszystkim zwycięzcom gratulujemy! 

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować: