Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Trzeci Wymiar w Cieszynie!

Już za niecałe dwa tygodnie, bo w sobotę 18 maja 2013 roku w klubie studenckim Panopticum po raz pierwszy w Cieszynie wystąpi TRZECI WYMIAR w składzie Szad, Nullo, Pores & DJ Creon! Jeden z najlepszych i najbardziej uznanych zespołów Hip Hopowych w Polsce. Zdobywcy dwóch złotych płyt ''Złodzieje czasu'' (2009) oraz ''Dolina Klaunoow'' (2012).

Już  za niecałe dwa tygodnie, bo w sobotę 18 maja 2013 roku w klubie studenckim Panopticum po raz pierwszy w Cieszynie wystąpi TRZECI WYMIAR w składzie Szad, Nullo, Pores & DJ Creon! Jeden z najlepszych i najbardziej uznanych zespołów Hip Hopowych w Polsce. Zdobywcy dwóch złotych płyt "Złodzieje czasu" (2009) oraz "Dolina Klaunoow" (2012). 

Koncert będzie promował czwarty, oficjalny album Trzeciego Wymiaru "Dolina Klaunoow", mieszankę rapu z najwyższej półki, z udziałem znamienitych gości i producentów, która po raz kolejny ukazuje kunszt i klimat rapu jaki stwarza Trzeci Wymiar. Tego nie można przegapić! http://www.facebook.com/trzeci.wymiar

"Dolina Klaunoow" to drugi klip promujący nowy album Trzeciego Wymiaru o tym samym tytule. Autorem muzyki do utworu jest Donatan, którego album "Równonoc" uzyskał status Diamentowej Płyty. Jest to pierwsze takie wyróżnienie w polskim hip hopie.

KIEDY: 18.05.2013 (sobota), godz. 20:00  GDZIE: Klub Studencki Panoptpicum, ul. Bielska 66

BILETY:
20zł (przedsprzedaż)
Sklep Chrom, ul. Głęboka 20
25zł (w dniu koncertu)

Należy mieć ukończone 16 lat, aby wejść na koncert.

UWAGA KONKURS!
Dla naszych czytelnników mamy podwójną wejściówkę ufundowaną przez organizatora imprezy agencję BIG idea, Cieszyn. Aby ją otrzymać, należy przesłać na adres konkurs@ox.pl swoją wymyśloną zwrotkę do utworu " "Dolina Klaunoow". W mailu należy podać swój numer telefonu oraz nick na portalu ox.pl. Konkurs zostanie rozwiązany  14 maja o godz. 20:00

 (red)

źródło: ox.pl/mat.pras
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować: