Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Uchwyć piękno, zdobądź bony. Urodzinowy konkurs OX.PL nr 17

Choćbyśmy cały świat przemierzyli w poszukiwaniu Piękna, nie znajdziemy go nigdzie, jeżeli nie nosimy go w sobie... pisał Ralph Waldo Emerson. Jeśli jednak szukacie czegoś, co poprawi Waszą urodę, a nie piękno duszy, odpowiedzcie na pytanie i zgarnijcie voucher na 50 zł na zakupy w Drogerii Alicja.

Od 20 lat w Skoczowie, Ustroniu i Wiśle jest miejsce, gdzie można kupić najlepsze kosmetyki do makijażu, płyny po goleniu, wody toaletowe, produkty do pielęgnacji twarzy i ciała, do koloryzacji itd. To Drogeria Alicja, którą na pewno doskonale poznaliście w ciągu tych 20 lat istnienia. Dziś Drogeria Alicja funduje dla Was prezenty - vouchery za zakupy o wartości 50 zł.

Uwaga! Kolejny konkurs z cyklu urodzinowych konkursów z okazji 10. urodzin OX.PL! Do rozdania mamy aż 500 nagród, których łączna wartość przekroczyła już 10 tys. zł! Z okazji naszego jubileuszu nie tylko wręczamy nagrody, ale zapraszamy Was wszystkich na urodzinową imprezę 27 lipca na skoczowskim Rynku. Zobacz  , jakie atrakcje zaplanowaliśmy i dołącz TUTAJ
 
W kolejnym Urodzinowym Konkursie OX.PL mamy dla Was 5 voucherów na zakupy o wartości 50 zł ufundowane przez Drogerię Alicja ze Skoczowa. Aby je zdobyć,trzeba zrobić zdjęcie, czegoś (lub kogoś), co cię zachwyca i wysłać nam na adres konkurs@ox.pl w tytule wpisując "Drogeria Alicja" do 23.07.2013. Zdjęcie nie może przekraczać 1 Mb.
 
Vouchery wygrają najpiękniejsze zdjęcia. Zdjęcia wraz z imieniem i nazwiskiem, numerem telefonu oraz oświadczeniem: "Oświadczam, że do zgłoszonych zdjęć posiadam pełne prawa autorskie. Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez OX.PL moich danych osobowych w celach konkursowych ustawa o ochronie danych osobowych z dn.29.08.1997r. Dz.U. Nr 133 poz.833 z póz.zm./. Wyrażam zgodę na publikację nieodpłatnie moich zdjęć w internecie przez OX.PL w celach konkursowych."

Konkurs zakończony!

Dziekujemy za wszystkie zgłoszenia, wszystkie zdjęcia były piękne na swój sposób, trudno było wybrać 5 najlepszych. Poniżej naszym zdaniem najlepsze zdjęcia.

Uwaga!

Bilety można odebrać wyłącznie podczas imprezy "10. Urodziny OX.PL - świętujemy z Przyjaciółmi" 27 lipca na Rynku w Skoczowie w godzinach od 15.00 do 19.00 w namiocie Redakcji OX.PL. Odbiór nagrody za okazaniem dokumentu tożsamości.

źródło: OX.PL
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: