Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Ugościmy Cię przez Internet. Urodzinowy konkurs OX.PL nr 18

Przez żołądek do serca - głosi przysłowie. Może do Waszych serc trafimy za sprawą kolejnego konkursu, w którym do wygrania kupony na obiad do Restauracji Karet w Skoczowie?

Idealnie dopasowane porcje smacznego jedzenia i to jeszcze z dowozem do domu przy zamówieniu przez internet - nowa jakość w gastronomii jest już w Skoczowie. Gościniec Karet, oferujący nie tylko katering i dania na wagę w restauracji, ale także noclegi i organizację imprez okolicznościowych zaprasza na nasz kolejny urodzinowy konkurs. Do wygrania jest 17 kuponów.

Uwaga! Kolejny konkurs z cyklu urodzinowych konkursów z okazji 10. urodzin OX.PL! Do rozdania mamy aż 500 nagród, których łączna wartość przekroczyła już 10 tys. zł! Z okazji naszego jubileuszu nie tylko wręczamy nagrody, ale zapraszamy Was wszystkich na urodzinową imprezę 27 lipca na skoczowskim Rynku. Zobacz  , jakie atrakcje zaplanowaliśmy i dołącz TUTAJ
 
W kolejnym Urodzinowym Konkursie OX.PL mamy dla Was 17 kuponów na obiad w restauracji na wagę, każdy o wartości 15 zł. ufundowane przez Gościniec Karet w Skoczowie. Aby je zdobyć, trzeba ułożyć menu obiadowe dla 4 osób (w tym jednego wegetarianina) wyłącznie z potraw, którymi dysponuje Karet? Pomoc w zadaniu jest TUTAJ.
 
Bilety wygrają najszybsze poprawne odpowiedzi. Odpowiedzi prosimy zamieszczać pod tym artykułem, nie mogą się powtarzać (nie można skopiować poprzednich odpowiedzi).

Konkurs zakończony!

Najszybciej poprawnie (rosołu wegetarianin nie je, podobnie ryb, przyjmujemy słownikową definicję wegetarianizmu: sposób odżywiania się polegający na wyłączeniu z diety mięsa, ryb i wszystkich lub tylko niektórych produktów pochodzenia zwierzęcego).

suszarka
mcwaldo
alan18
rafaelp74
alinek
Ko-Tusia
daaa87
paulinagajda24
wierzbina
lusesita
ta.ron@onet.pl
olkasandra1
zadyma
Andrzelito
magnolia135
jacekspr
nutellaa

Gratulujemy!

Uwaga! Wszystkich zwycięzców obowiązkowo prosimy o przesłanie: imienia, nazwiska i loginu na adres e-mail: konkurs@ox.pl do 24 lipca br. (środa) włącznie. W tytule wiadomości wpisując: "Gościniec Karet". Wiadomość prosimy przesłać z adresu, na który zarejestrowane jest konto na Portalu OX.PL.

Bilety można odebrać wyłącznie podczas imprezy "10. Urodziny OX.PL - świętujemy z Przyjaciółmi" 27 lipca na Rynku w Skoczowie w godzinach od 15.00 do 19.00 w namiocie Redakcji OX.PL. Odbiór nagrody za okazaniem dokumentu tożsamości.

źródło: OX.PL
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: