Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

W poszukiwaniu doskonałości. Urodzinowy Konkurs OX.PL nr 26

Umrze miasto, jeżeli budowa jego będzie zakończona. [...] doskonałość nie jest bynajmniej osiągnięciem celu - pisał Antoine de Saint-Exupery. Autor ''Małego Księcia'' twierdził bowiem, że doskonałość jest nie wtedy, kiedy nie można już nic dodać, ale wtedy, kiedy nie można już niczego ująć. A waszym zdaniem który budynek na świecie jest właśnie taki, doskonały?

Firma Zioras prowadzi hurtową i detaliczną sprzedaż materiałów ociepleniowych oraz elewacyjnych - kupicie tu różne rodzaje tynków, farb do wnętrz i farb elewacyjnych oraz mas tynkarskich.

Urodzinowy Konkurs OX.PL nr 26
 
Uwaga! Kolejny konkurs z cyklu urodzinowych konkursów z okazji 10. urodzin OX.PL! Do rozdania mamy aż 500 nagród, których łączna wartość przekroczyła już 10 tys. zł! Z okazji naszego jubileuszu nie tylko wręczamy nagrody, ale zapraszamy Was wszystkich na urodzinową imprezę 27 lipca na skoczowskim Rynku. Zobacz , jakie atrakcje zaplanowaliśmy i dołącz TUTAJ
 
W kolejnym Urodzinowym Konkursie OX.PL mamy dla Was 2 zestawy: wiaderko farby akrylowej 5L do wnętrz i spodnie robocze Firmy Skała (1xrozmiar L,1xrozmiar XL) ufundowane przez Firmę Zioras w Skoczowie. Aby zdobyć zestaw, trzeba napisać w komentarzu pod wiadomością: Która budowla na świecie jest Twoim zdaniem doskonała? Odpowiedź uzasadnij.

Nagrodzimy najciekawsze odpowiedzi, w odpowiedzi proszę podać rozmiar spodni.
 
Odpowiedzi prosimy zamieszczać pod tym artykułem do dnia 23.07.2013 włącznie.

Konkurs zakończony!

Wszystkim dziękujemy za udział w konkursie:

Zestawy otrzymują:
elmira10
mcwaldo

Gratulujemy!

Zwycięzców prosimy o przesłanie: imienia, nazwiska i loginu na adres e-mail: konkurs@ox.pl do 25 lipca br. (czwartek) włącznie. W tytule wiadomości wpisując: "Zioras2". Wiadomość prosimy przesłać z adresu, na który zarejestrowane jest konto na Portalu OX.PL.

Uwaga!

Bilety można odebrać wyłącznie podczas imprezy "10. Urodziny OX.PL - świętujemy z Przyjaciółmi" 27 lipca na Rynku w Skoczowie w godzinach od 15.00 do 19.00 w namiocie Redakcji OX.PL. Odbiór nagrody za okazaniem dokumentu tożsamości.
 

Świętują z nami:


 
źródło: OX.PL
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: