- -
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Wielki hopsiupowy konkurs urodzinowy

Hop-Siup świętuje niedługo roczek i zaprasza wszystkie dzieci do wspólnej zabawy! Narysuj, jak szalejesz w Hop-Siupie i zgłoś pracę! Do wygrania urodziny w Hop-Siupie, darmowe wejściówki oraz hopsiupowe gadżety.

Klub powstał rok temu i od razu zaskarbił sobie sympatię mieszkańców, a przede wszystkim ich dzieci. Mieszczący się na ul. Fabrycznej 9 (obok Galerii Pledan) klub to miejsce, w którym dzieci do 12 lat znajdą 50m2 konstrukcji do szalonej zabawy, maluchy w wieku 1-3 lata swoją specjalną strefę, rodzice kawiarenkę, a mali imprezowicze pokoik urodzinowy. Klub dysponuje 50 miejscami, szatnią i wc. Można tu również nakarmić i przewinąć malucha.

Klub dba nie tylko o atrakcyjność zabawek, estetykę miejsca, wygodę (szatnie, internet), ale przede wszystkim o bezpieczeństwo dzieci - Cała konstrukcja wykonana została z materiałów posiadających niezbędne atesty bezpieczeństwa i odpowiadająca wszelkim wymogom UE - tłumaczy Dagmara Raszka-Sydorak, właścicielka klubu.

Hop-Siup jest miejscem, gdzie można też świętować urodziny malucha w większym gronie, można zamówić w Hop-Siupie tort, który wykonuje współpracująca z klubem firma, jest specjalne miejsce przeznaczone na urodziny.  W klubie w jednym czasie może bawić się 50 dzieci -Zachęcam przedszkola z powiatu cieszyńskiego do skorzystania z promocji dla grup zorganizowanych powyżej 15 osób. Tylko teraz 1 godzina zabawy kosztuje tylko 5zł - zachęca właścicielka.

Pierwsze urodziny klubu już niedługo: - Już teraz zapraszamy wszystkie dzieci na specjalną imprezę urodzinową Hop-Siupa - na nasze I-sze urodziny 24 listopada 2013r. Zaczynamy od 14.00. W ramach imprezy przygotowaliśmy: zabawę z Klaunem Poziomką, malowanie twarzy dla każdego uczestnika, freestyle na konstrukcji (50m2), wielki tort urodzinowy, konkurs z hopsiupowymi nagrodami oraz zabawy z wykwalifikowanymi animatorami - zaprasza Dagmara Raszka-Sydorak:-  Godzina zabawy w tym dniu to jedyne 5zł.

Z okazji swoich 1 urodzin Hop-Siup ogłasił też plastyczny hopsiupowy konkurs urodzinowy. Żeby wygrać darmową organizację urodzin w Klubie, karnety na wejścia do Hop-Siupa, wejściówki i gadżety hopsiupowe, trzeba zilustrować (forma plastyczna dowolna) swoją zabawę w Hop-Siup. Prace pt.„Moja zabawa w Hop-Siup” należy skłądać w recepcji Klubu na ul. Fabrycznej 9 do 24 listopada do godz. 12:00 w Klubie. Wszystkie prace zostaną uhonorowane nagrodami, a dla laureatów pierwszych trzech miejsc przygotowano niespodzianki:

    I-sze miejsce: darmowa organizacja urodzin w Klubie + gadżety hopsiupowe
    II miejsce: karnet na wejścia do Hop-Siupa + gadżety hopsiupowe
    III miejsce: 5 pojedynczych godzinnych wejściówek do Klubu + gadżety hopsiupowe.


Ogłoszenie wyników konkursu oraz odbiór nagród nastąpi  24 listopada podczas I- szych urodzin Hop-Siupa. Wyniki zostaną jednocześnie opublikowane na stronie www.hop-siup.skoczow.pl

Klub jest czynny 7 dni w tygodniu, poniedziałku do piątku w godzinach od 14.00 do 20.00, a w weekendy od 10.00 do 20.00.


 

(artykuł sponsorowany)

źródło: OX.PL
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować: