Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Wiemy, kto jest ''Zakochany''

W tym roku ''Zakochani Pod Tułem'' czyli laureaci konkursu organizowanego przez Restaurację z Cisownicy, spędzą niezapomniane chwile na Balu Walentynkowym, który odbędzie się już 10 lutego. Sprawdź, czyje zdjęcie zgarnęło najwięcej głosów.

„Zakochani Pod Tułem” to konkurs znany i lubiany. Konkurs debiutował  w 2013 roku – oto małe wspomnienie: "Ekstra walentynki za free". 

W 2018, po rocznej przerwie, konkurs powrócił i ponownie przyciągnął wielu zakochanych z całego Śląska Cieszyńskiego. Przypominamy – w konkursie uczestnicy proszeni są o przesłanie swojego zdjęcia z ukochaną osobą. Mają na to ograniczony czas (w tym roku zaledwie kilka dni między 19 a 25 stycznia). Następnie, Komisja Konkursowa spośród wszystkich nadesłanych zdjęć wybiera te, które są zgodne z regulaminem konkursu – jego treść możesz przeczytać tutaj.

Kolejny etap to głosowanie internautów. Zagłosować mógł każdy. Wystarczyło podać swój adres e-mail. Przy okazji każdy głosujący otrzymał na swojego maila kupon upoważniający do skorzystania ze zniżki 20% w Restauracji Pod Tułem w określone regulaminem dni: 04.02.2018, 11.02.2018, 18.02.2018. 

Dziś przedstawiamy wyniki tego głosowania. Zdjęcia 5 laureatów konkursu, którzy wygrywają zaproszenie na BAL WALENTYNKOWY organizowany w Restauracji Pod Tułem w Cisownicy możesz zobaczyć w galerii pod artykułem a także na stronie konkursowej:

Mamy dla Was niespodziankę!

Organizatorzy konkursu zdecydowali się rozdać kolejne 5 zaproszeń na BAL WALENTYNKOWY organizowany 10.02.2018 r. (bez noclegu)! Zdjęcia kolejnych laureatów znajdziesz na stronie konkursowej.

Wszystkim laureatom konkursu GRATULUJEMY i ŻYCZYMY NIEZAPOMNIANEJ ZABAWY podczas Balu! 

A tym, którzy również chcieliby świętować Walentynki w Cisownicy przypominamy, że są jeszcze ostatnie wolne miejsca na imprezę. 
INFO o rezerwacjach pod tel. 692 613 140.

Restauracja Pod Tułem zaprasza wszystkich zakochanych do Cisownicy na BAL WALENTYNKOWY!

BAL WALENTYNKOWY organizowany przez Restaurację Pod Tułem odbędzie 10.02.2018 roku przy ul. Turystycznej  17 w Cisownicy. Start o godzinie 19:00. 

O dobrą zabawę do białego rana zadba DJ zaprzyjaźniony z lokalem, zaś menu zapowiada się bardzo smakowicie:

- aż 3 gorące posiłki,

- pyszny deser,

- bogata zimna płyta

- oraz napoje w cenie imprezy.
 

To świetna oferta! Za jedyne 219 zł od pary możesz spędzić pyszny, romantyczny i taneczny wieczór w Cisownicy.

 

artykuł sponsorowany

źródło: ox.pl
dodał:
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: