Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Wiślańska biesiada przed nami

Dla wszystkich, którzy uwielbiają muzykę śląską, bawarską oraz góralską od 16.10 do 18.10 odbędzie się druga edycja imprezy ''Od Tyrolu po Beskidy''. Mamy dla Was bilety!

Podczas trwania imprezy w piątek i sobotę będziemy mogli usłyszeć przeboje bawarskie, tyrolskie w wykonaniu m.in. grupy Kwaśnica Bavarian Show, a także typowo biesiadne utwory w wykonaniu zespołu Kabaretowa Grupa Biesiadna oraz Biesiadnej Grupy BISHOP'a Wystąpią także zespoły z zagranicy, np. Kapela Capki ze Skalitego (Słowacja), a także zespół z Niemiec Die Silinger.

Natomiast w niedzielę wystąpi zespół Baciary, łączący ze sobą muzykę biesiadną z disco-polo, muzyką pop, rock oraz muzyką góralską. Zespół działa od 2002 roku. Są znani m.in z utworów: "Żyje się raz", "Oczy zielone", "Nic do stracenia", "Jak się bawią ludzie".

Bilety do nabycia w Wiślańskim Centrum Kultury z możliwością zakupy karnetu 3-dniowego za 80 zł, wejściówki weekendowej za 70 zł lub na pojedyncze wejścia: piątek 20 zł, sobota 40 zł, niedziela 40 zł.

UWAGA KONKURS!!!

Mamy dla Was do wygrania dwie podwójne wejściówki na piątek i dwie podwójne na sobotę, wystarczy odpowiedzieć na pytanie: W którym roku powstała Kabaretowa Grupa Biesiadna KGB? odpowiedzi prosimy kierować na adres: konkurs@ox.pl, podając imię i nazwisko oraz nick z portalu OX.PL. Wygrywają pierwsze poprawne odpowiedzi.

 

Konkurs zakończony!

Dwie pierwsze osoby otrzymują bilety na piątek:

MINI 
kasia93132

a dwie kolejne na sobotę:
ania34
urszula12345

 

Gratulujemy! O sposobie odbioru biletów poinformowaliśmy zwycięzców mailowo.

Portal OX.PL jest patronem medialnym wydarzenia


red.

źródło: OX.PL/mat.pras.
dodał: MP

Komentarze

2
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2015-10-07 14:57:06
as355: Impreza ,impreza a co za tym idzie ,drogie bilety ,jedzenie ,i mieszanina hanysa ,z reszta świata .Ale jednego jesteśmy pewni ,co jest nie zmienne od ho ,ho ,ho to KORKI drodzy przybysze i Wiślanie .
2015-10-07 21:38:56
Ludwik16: Baciary muszę zobaczyć w niedzielem a łokierej łoni grają.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować: