Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Właśnie oni wygrali skipassy

Pozytywnie zaskoczyła nas skala Waszego zainteresowania konkursem, w którym nagrodą były skipassy. Właśnie nadszedł czas na jego rozwiązanie...

Ponad 50 komentarzy. Pisaliście w dzień i noc, w samo południe i o północy. Proponowaliście wiersze i piosenki, choć w większości okazaliście się wielbicielami prozy. Odwoływaliście się do najróżniejszych argumentów: bywało, że chcieliście skipassy nie dla siebie, ale jako prezent urodzinowy dla mamy, czasem dla współmałżonka. Byli tacy, którzy chcieli w końcu coś wygrać i tacy, którzy nie szczędzili złośliwości. I dobrze – bo tę ostatnią cenimy wyjątkowo. Rozumiecie teraz, że wybór zwycięzcy tego konkursu był nadzwyczaj trudny.

Dlatego też, tym razem, postanowiliśmy nagrodzić Autorów pięciu pierwszych komentarzy. Bezpłatny skipass otrzymują osoby, które kryją się za następującymi nickami: „kasiekkul”, „daRika101”, „papik6”, „tomaszziomasz”, „rakienrol”. Karnety będą czekały na Was od 24 do 31 stycznia między godziną 9 a 16 w naszej redakcji w Skoczowie. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o maila na adres: andrzej.golba@ox.pl.

Dziękujemy za udział w naszym konkursie. Zwycięzcom gratulujemy. Zachęcamy do wzięcia udziału w naszych kolejnych konkursach.

Informacja o skipassie: http://www.wislanskiskipass.pl/

(łg)

źródło: OX.pl
dodał: ŁG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: