Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Wpatrz się w przyrodę! Urodzinowy konkurs OX.PL 36

Wpatrz się głęboko, głęboko w przyrodę, a wtedy wszystko lepiej zrozumiesz - twierdził Albert Einstein. Okazją do tego może być pobyt w Leśnym Parku Niespodzianek, gdzie można karmić daniele i muflony z reki, a w zagrodach spacerują żubry, jelenie, sarny, dziki, żbiki czy jenoty. Mamy dla Was 15 biletów do Leśnego Parku Niespodzianek w Ustroniu.

Leśny Park Niespodzianek to wyjątkowa przestrzeń - w naturalnych warunkach starodrzewia bukowego można obcować z naturą, dziką przyrodą, ale też edukować się, wypocząć i rozerwać.

Największymi atrakcjami parku, prócz wielu zwierząt, jak żubry, jelenie, żbiki czy jenoty, jest sokolarnia i sowiarnia, gdzie o wyznaczonych porach wykwalifikowani sokolnicy prezentują ptaki drapieżne i sowy podczas ich lotów.


Urodzinowy Konkurs OX.PL nr 36

 
Uwaga! Kolejny konkurs z cyklu urodzinowych konkursów z okazji 10. urodzin OX.PL! Do rozdania mamy aż 500 nagród, których łączna wartość przekroczyła już 10 tys. zł! Z okazji naszego jubileuszu nie tylko wręczamy nagrody, ale zapraszamy Was wszystkich na urodzinową imprezę 27 lipca na skoczowskim Rynku. Zobacz , jakie atrakcje zaplanowaliśmy i dołącz TUTAJ
 
W kolejnym Urodzinowym Konkursie OX.PL mamy dla Was 15 zaproszeń do Leśnego Parku Niespodzianek w Ustroniu. Aby zdobyć jeden z nich, w komentarzach do niniejszego artykułu odpowiedzcie na pytanie:  W Leśnym Parku Niespodzianek znajduje się jedyny w Polsce okaz pewnego gatunku ptaka. Jakiego?
 
Bony wygrywa 15 najszybszych komentarzy. Jeden użytkownik może odpowiedzieć tylko raz!

Konkurs zakończony!

Wszystkim dziękujemy za udział w konkursie. Poprawna była tylko odpowiedź "Aguja". Bielik amerykański z ustrońskiego Parku Lesnych Niespodzianek kiedyś był jedyny, ale już nie jest (przemek98 - odpowiedział niepoprawnie w pierwszym komentarzu, więc drugiej odpowiedzi uznać nie możemy zgodnie z zasadą "Jeden Użytkownik może odpowiadać tylko raz").

Bilety otrzymują:

natali85
Lubov
pachi
lil36
ACHAR
WAWBRA
MINI
Megosu
WOJD69
barteklaudia1
Andrzelito
degu
esterab
togi13
ancy81

Gratulujemy!


Zwycięzców prosimy o przesłanie: imienia, nazwiska i loginu na adres e-mail: konkurs@ox.pl do 26 lipca br. (piątek) włącznie. W tytule wiadomości wpisując: "Leśny Park Niespodzianek". Wiadomość prosimy przesłać z adresu, na który zarejestrowane jest konto na Portalu OX.PL.

Uwaga!

Bilety można odebrać wyłącznie podczas imprezy "10. Urodziny OX.PL - świętujemy z Przyjaciółmi" 27 lipca na Rynku w Skoczowie w godzinach od 15.00 do 19.00 w namiocie Redakcji OX.PL. Odbiór nagrody za okazaniem dokumentu tożsamości.


Świętują z nami:


 

  
źródło: OX.PL
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować: