Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Wygraj 1300 zł na ''Żarełko''

Imprezy, które organizują, muszą być udane - czasami są tradycyjne, czasami nietypowe, np. w czeskim, czyli sielskim stylu - ale zawsze z pysznym jedzeniem. Catering ''Żarełko'' niejednego z nas poratował już ''korytkiem'', czy podczas organizacji wesela i różnego rodzaju imprez. Poznaj lepiej losy firmy, która jest owocem wysiłku, odwagi, pracy, odpowiedz na kilka pytań i wygraj bon na catering. Do zgarnięcia aż 3 bony - o wartości 600 zł, 400 zł i 300 zł!

Kilka lat temu na Śląsku Cieszyńskim powstała firma Cateringowa „Żarełko”, która, na czele z Łukaszem Kocur, ambitnie i profesjonalnie realizuje swoje cele i zadania w branży gastronomicznej. W skład zespołu wchodzą specjaliści i entuzjaści gotowania, którzy swoje doświadczenie zdobywali, angażując się w różnorodne projekty – pracując w restauracjach, firmach cateringowych, a także rozwijając swoje zainteresowania kulinarne w zaciszu domowej kuchni.

Catering Żarełko to firma, która stawia na kompleksową obsługę, stąd też szeroki wachlarz usług. Specjalizuje się w obsłudze klienta indywidualnego oraz firm i instytucji. W ofercie znajduje się tzw. „korytko” – dania dostarczane w podgrzewaczach do klienta. Oprócz tego istnieje możliwość zorganizowania przyjęcia od podstaw w domu, bądź na wybranej Sali. Catering ten doskonale zajmuje się organizacją i obsługą eleganckich bankietów i rautów. Firma oferuje zorganizowanie wesela na wysokim poziomie w trzech grupach cenowych – 140zł , 160zł i 180 zł. Od niedawna do oferty dołączyła wypożyczalnia sprzętu gastronomicznego. Znaczną częścią świadczonych przez firmę usług stanowią imprezy plenerowe i pikniki. Jako jedna z niewielu Firm Cateringowych na Śląsku Cieszyńskim są w stanie zorganizować i obsłużyć imprezę na dużą skalę.

Wiele osób korzystających z usług Firmy Żarełko już dziś nie wyobrażą sobie zorganizowania przyjęcia rodzinnego lub spotkania ze znajomymi bez udziału tej firmy. Pracownicy Cateringu dokładają wszelkich starań, by spotkania z nimi były prawdziwą ucztą dla ciała i zmysłu. Każde przyjęcie to elegancko podane tradycyjne dania z polskich stołów, gustowne dekoracje, znakomita oprawa i obsługa na najwyższym poziomie.

Ze smakiem kuchni Firmy Żarełko mogli zapoznać się zarówno artyści i aktorzy występujący na deskach Teatru w Cieszynie, jak również goście na bankietach organizowanych między innymi w Urzędzie Miasta Cieszyn, a także na wielu innych imprezach okolicznościowych organizowanych dla małych i dużych firm z terenu Śląska Cieszyńskiego i nie tylko. Ich doświadczenie w tego typu imprezach oraz profesjonalizm podparte są rekomendacjami, które otrzymali od dotychczasowych klientów.

Catering to specyficzna forma usług. Trzeba zająć się wszystkim od początku. Dużo uwagi i czasu potrzeba na zorganizowanie wesela, szczególnie takiego w plenerze. 

- Po drugiej stronie Olzy, gdzie również działamy, uroczystości ślubne są zupełnie inne. Każde takie wesele uczy nas czegoś nowego – wspomina Łukasz Kocur, właściciel firmy. - W Czechach organizują wesela w sielskim stylu, w budynkach typu „stodoła”, gdzie często nie ma dostępu do bieżącej wody i prądu, co nie jest dla nich przeszkodą.  Takie uroczystości, choć wymagają bardzo dobrej organizacji, mają swój klimat i urok. W Cieszynie coraz częściej urządza się wesela w Browarze Zamkowym, gdzie też panuje specyficzna aura. Także nie tylko jedzenie i obsługa są wpisane w usługi cateringu. Niepowtarzalne miejsce oraz wystrój dodają magii w tym najważniejszym dniu.

Prawie 6-letni staż firmy to dla jej właściciela czas budowania marki i zaufania. Pan Łukasz Kocur stara się rozwijać i wciąż inwestuje w firmę. Pomimo, że zakres usług jego firmy jest naprawdę szeroki, nie osiada na laurach. Obecnie poszerzył swoją działalność o wypożyczalnię sprzętu gastronomicznego. Zapytany o to, jaki jest cel wypożyczalni i dla kogo ma trafić ta oferta, odpowiada: 

- Celem Firmy jest kompleksowa usługa, dlatego też rozpoczynając współpracę jesteśmy elastyczni i staramy się dopasować do wymagań poszczególnych klientów. To wyróżnia nas spośród innych firm. Wypożyczalnia w zasadzie sama napędza się przy organizowaniu imprez. Poczynając od imprez w domu klienta, gdzie często brakuje zastawy stołowej na taką ilość gości, poprzez wesela, gdzie natrafia się potrzeba wypożyczenia obrusów, dekoracji, stołów, krzeseł, a kończąc na imprezach masowych, dla których wypożyczamy namioty, ławostoły, kuchnię polową, grill itp. Wypożyczalnia działa od niedawna, ale już widzę, że był to dobry krok w procesie rozwoju firmy.

Catering Żarełko to firma, która zaczynała od zera. Jej właściciel zaczynał od dotacji z Urzędu Pracy. Ciężką pracą i determinacją osiągnął sukces. Zapytany o to, jaki jest kolejny cel, twierdzi, że pragnie utrzymać tak samo wysoki poziom usług przez cały czas.

Uwaga konkurs!

Poniżej znajdziecie 10 pytań dotyczących firmy Catering Żarełko. Trzy pierwsze osoby, które odpowiedzą prawidłowo na wszystkie pytania otrzymają bon na catering. Odpowiedzi przesyłajcie na konkurs@ox.pl. Tytuł wiadomości: Żarełko. W treści maila koniecznie podajcie swoje imię i nazwisko i nr telefonu (wiadomości bez tych danych nie zostaną uwzględnione).

Nagrody w konkursie to: 

Pierwsza osoba – bon o wartości 600 zł 
Druga osoba – bon o wartości 400 zł
Trzecia osoba – bon o wartości 300 zł

PYTANIA: 
1. Podaj Nazwę Firmy, która jest autorem strony internetowej Firmy Żarełko.
2. Ile pakietów weselnych proponuje w swojej ofercie Catering Żarełko?
3. W którym pakiecie weselnym (podaj kwotę pakietu) fontanna czekoladowa jest w ofercie w cenie?
4. Firma Żarełko ma w swojej ofercie Finger- foody – podaj minimum 5, które znajdują się w podanej kategorii.
5. Który z pakietów (podaj jego kwotę) w zamówieniach online zawiera zupę + 3 kawałki mięsa na osobę + 2 dodatki skrobiowe + 3 surówki –sałatki?
6. Podaj dwóch Partnerów, z którymi współpracuje Catering Żarełko.
7. Z ilu głównych kategorii składa się wypożyczalnia sprzętu gastronomicznego, która związana jest z Firmą Żarełko?
8. W której z kategorii wypożyczalni można odnaleźć młynek do soli?
9. Pod jakim numerem telefonu można skontaktować się z Panią Menager Gastronomii w Firmie Żarełko?
10. W którym Magicznym miejscu Catering Żarełko poleca wesela w klasycznym stylu?

O wynikach konkursu zwycięzcy zostaną powiadomieni telefonicznie. 

Więcej informacji na temat oferty Cateringu Żarełko znajdziecie na stronie www.cateringcieszyn.pl.


artykuł sponsorowany

źródło: ox.pl
dodał:
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: