Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Wygraj bilet na kabarety

Kolejny konkurs dla naszych czytelników. Dzisiaj do wygrana podwójny bilet na duet - Kabarety Hrabi i Jurki.

Kabaret Hrabi to esencja wzięta z kilku największych polskich kabaretów "młodego pokolenia". Od razu zwrócili na siebie uwagę programem „Demo”, który był prezentacją ich możliwości. Publiczność konała ze śmiechu. Później było już tylko gorzej – na każdym kolejnym spektaklu odnotowywano coraz więcej przypadków zasłabnięcia ze śmiechu. Oprócz tego że bawią, potrafią także skłonić do refleksji i wykrzesać z widza emocje jakich na pewno się nie spodziewa. Kabaret Hrabi to także bardzo starannie przygotowane teksty, i popis doskonałej gry aktorskiej. Obecnie kabaret występuje z programami "Kobieta, mężczyzna", "Savoir vivre" oraz "Pienia i jęki".

Kabaret Jurki jest przedstawicielem tradycyjnego w formie kabaretu. Na jego program składają się skecze, monologi i piosenki o różnorodnej tematyce obyczajowo-społecznej: "Wieczorne rozmowy" Mirka i Lucyny, żona podjadająca kiełbasę w nocy, w skeczu "Odchudzanie", parodia programu "Pytanie na śniadanie", czy też monologi Wojtka, Saszy, czy Marylki, które mogą być Państwu znane z TVP2, Radiowej Trójki lub TV Polsat, HBO Na stojaka. Jurki pozwalają sobie na improwizowanie w trakcie skeczy, dzięki czemu występ jest żywy, dynamiczny i za każdym razem nieco inny. Jurki tworzą również piosenkę kabaretową, którą wykonują przy akompaniamencie żywego pianisty.

Oba kabarety będzie można zobaczyć we wspólnym programie, który zaprezentują w cieszyńskim teatrze 28 lutego o godzinie 17.00 i 20.00.


Dla czytelników OX.pl mamy podwójne zaproszenie na ten spektakl. Pierwsza osoba, która napisze do nas mejla otrzyma darmową wejściówkę. Piszcie na adres konkurs@ox.pl. W tytule wpiszcie 'hrabi' a w treści dane kontaktowe do siebie, w tym login z Klubu OX.pl.

Kto pierwszy, ten wygrywa!

NAgrodę otrzymuje użytkownik posługujący się nickiem 'slawo80'. Gratulujemy!


Red.

źródło: ox.pl/mat. prasowe
dodał: JB

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: