Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Wygraj bilety na dinozaury! Urodzinowy konkurs OX.PL nr 1

Jak wygląda zabawa z Tyranozaurusem Rexem lub gigantyczną biedronką? Można to sprawdzić w Parku Dinozaurów w Ustroniu. Z okazji urodzin Portalu OX.PL mamy dla Was aż 100 zaproszeń do miejsca, w którym zabawa przeplata się z edukacją. Dziś do wygrania 50 biletów - kto pierwszy, ten lepszy!

Jest takie miejsce w Ustroniu, po którym dinozaury przechadzają się zupełnie jak 65 mln lat temu. Park Dinozaurów to 2 km ścieżki eukacyjnej pełnej wrażeń. To tam zwiedzający mają okazję podziwiać naturalnej wielkości eksponaty i usłyszeć wiele ciekawych informacji na temat wymarłych gatunków. Opowieściom przewodników towarzyszą przerażające odgłosy.

Ruchome dinozaury, eksponaty olbrzymich owadów, czy samochód z miasteczka Flinstonów – zrobią wrażenie na każdym odkrywcy, zarówno małym, jak i dużym. Czy na dinozaurach można jeździć? W Ustroniu jak najbardziej – do tego celu służą specjalne dinozaury do bujania. Ponadto w Parku znajdują się place zabaw dla dzieci, dmuchana zjeżdżalnia, minigolf oraz punkty gastronomiczne i sklepiki, z których warto wyjść z jakąś pamiątką.
Wiele osób zainteresować mogą nie tylko naturalnej wielkości eksponaty dinozaurów, ale także pchła ludzka, roztocza kurzu domowego czy pająk kątnik olbrzymich rozmiarów!

Park Dinozaurów zajmuje powierzchnię 2,5 ha. Łatwo do niego dojechać, ponieważ położony jest przy dwupasmówce prowadzącej do Ustronia. Przy obiekcie znajduje się przestronny i bezpłatny parking. Park czynny jest codziennie w godz. 10:00-20:00.Urodzinowy Konkurs OX.PL nr 1

Uwaga! Rozpoczynamy cykl urodzinowych konkursów z okazji 10. urodzin OX.PL! Do rozdania mamy aż 500 nagród, których łączna wartość przekroczyła już 10 tys. zł! Z okazji naszego jubileuszu nie tylko wręczamy nagrody, ale zapraszamy Was wszystkich na urodzinową imprezę 27 lipca na skoczowskim Rynku. O naszych urodzinach pisaliśmy tutaj.

W pierwszym Urodzinowym Konkursie OX.PL mamy dla Was 50 biletów do Parku Dinozaurów w Ustroniu! Aby zdobyć jeden z nich, w komentarzach do niniejszego artykułu, udzielcie odpowiedzi na pytanie: Jaki gatunek mrówki możemy zobaczyć w Parku Dinozaurów? Odpowiedzi na to pytanie szukajcie na stronie: www.parkdinozaurow-ustron.pl. Bilety wygrywa 50 osób, które jako pierwsze odpowiedzą prawidłowo na pytanie.

 

Konkurs zakończony! Rozdajemy 50 biletów!

Dziękujemy za wszystkie odpowiedzi. Przypominamy, że zgodnie z naszym Regulaminem konkursów "Każdy z Uczestników może wziąć udział w jednym Konkursie tylko raz" - dlatego jeśli ktoś odpowiedział kilka razy i tak otrzymuje jeden bilet. Niestety nagrody nie możemy przyznać również osobom, które przed rozwiązaniem konkursu usunęły swoje konta.

Bilety do Parku Dinozaurów w Ustroniu otrzymują użytkownicy:

kluseczka45, kotarz438, Dezerter, gosiek85, biegacz89, familytours, ~Sabina~, zancia222, biegaczka90, regipol1, morfina, paulinagajda24, machop1241, Uriel, Blondii_77, Narcyz, kasiekkul, Danio6633, gra35, askli, Waldek, ya91, nowy9999, areks300, bartolina, ulkaulka2, prezes76, dominikoo1998, lucy_s3, robert-flash, siasirek, mers, mery55, kadix33, Roni4, AgnieszkA, Pixelek, grzech861, basieńka, mada2812, pachi, irusia27, monia8323, magda113, sylka3x3x, dcx78, Nataalkaa, as355, bosti, frezo

Gratulujemy!

Uwaga! Wszystkich zwycięzców obowiązkowo prosimy o przesłanie: imienia, nazwiska i loginu na adres e-mail: konkurs@ox.pl do 17 lipca (środa) włącznie. W tytule wiadomości należy podać dopisek: "Park Dinozaurów". Wiadomość prosimy przesłać z adresu, na który zarejestrowane jest konto na Portalu OX.PL.
 

Bilet do Parku Dinozaurów w Ustroniu odebrać można wyłącznie podczas imprezy "10. Urodziny OX.PL - świętujemy z Przyjaciółmi" 27 lipca na Rynku w Skoczowie w godzinach od 15.00 do 19.00 w namiocie Redakcji OX.PL. Odbiór nagrody za okazaniem dokumentu tożsamości.

źródło: ox.pl
dodał: AGA

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować: